Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деталі авто виготовляли з наноцелюлозних волокон, які уп'ятеро міцніші і легші сталі.

У Японії створили спорткар з матеріалів рослинного походження: дерева і відходів сільськогосподарського виробництва.

Про це пише Motor1 з посиланням на повідомлення Міністерства довкілля Японії.

Видання повідомляє, що автомобіль отримав назву Nano Cellulose Vehicle (NCV) і він зроблений з наноцелюлозних волокон, які отримуються в результаті переробки згаданої вище сировини. За непідтвердженими даними, отриманий матеріал уп'ятеро легше і міцніше сталі.

У дослідному зразку волокна застосовувалися у створенні кузовних панелей і частини силової структури "суперкара", і готове купе досить екстравагантного вигляду виявилося вдвічі легше, ніж середньостатистичний автомобіль з паливним двигуном.

В обробці інтер'єру NCV активно застосовуються те ж саме дерево і тканина, а в стилістиці оформлення виразно проглядають національні мотиви. Але сам суперкар ще, судячи з усього, не закінчений – немає жодних даних про те, який саме він оснащений силовою установкою.

На думку джерел видання Jalopnik, в майбутньому NCV забезпечать агрегатом на паливних елементах, і він зможе розганятися до символічних 20 км/год.

Нагадаємо, що Toyota представила електричний суперкар E-Racer. Авто може передавати інформацію у форматі доповненої реальності на спеціальні окуляри для водія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції