Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Японці створили спорткупе, здатне конкурувати з Tesla Roadster

Суперкар обіцяють зробити потужнішим і динамічнішим популярного родстера від Tesla.

На Паризькому автосалоні, який починається на цьому тижні, японська компанія Aspark представить, можливо, найпотужніший суперкар на електриці – Owl.

Суперкар набирає швидкість 100 км/год з місця за 1,99 секунди, пише Bloomberg.

При цьому, під час попередніх випробувань, Aspark Owl показав прискорення до сотні всього за 1,89 секунди. Це навіть швидше, ніж заявлене прискорення гучного Tesla Roadster. Останній досягає 100 км/год за 1,9 секунди. Домогтися такого результату японцям вдалося, посадивши прототип Aspark Owl на спеціальні гоночні шини Hoosier.

За офіційними даними, таку потужність забезпечує електродвигун потужністю 1150 кінських сил і 1900 Нм крутного моменту. На повному заряді гіперкар зможе проїхати 300 кілометрів, а його максимальна швидкість – 280 км/год. Тобто, якщо заявлені показники японців подтвердяться, то гіперкар може виявитися навіть швидше Tesla Roadster.

У суперкарі використовують надлегкі матеріали для відлиття дисків та у самих шинах, щоб зробити авто максимально легким. Заявлений вага Aspark Owl – 1500 кілограм.

Aspark Owl_1
Bloomberg

Не дивлячись на багату інформацію, яку надають японці, автомобіль ще повністю не завершений. Навіть щодо того, скільки моторів потрібно ставити у гіперкар, інженери ще остаточно не вирішили. При цьому, Aspark Owl вже відкрита для попередніх замовлень. Її вартість – 3,6 мільйона доларів. Попередній внесок – один мільйон, але навіть сплативши його ніхто не зможе випробувати або повноцінно розглянути електрокар через вищенаведені причини.

Aspark Owl_2
Bloomberg

Нагадаємо, що японці створили концептуальний електромобіль з пластику. Завдяки вазі авто може бути ще економічніше, ніж звичайні електрокари.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції