Європа збирається повністю відмовитися від авто з ДВЗ: коли це станеться

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Європа збирається повністю відмовитися від авто з ДВЗ: коли це станеться

Associated Press

Найбільші світові автовиробники останнім часом прагнуть до цього все частіше.

Країни Євросоюзу планують повністю відмовитися від бензинових та дизельних автомобілів на користь електрокарів.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, перехід на машини з нульовими викидами допоможе боротися з глобальним потеплінням в світі. Можливий графік переходу на “електрику” прив’язаний до скорочення шкідливих викидів в атмосферу, що заподіюються транспортом.

Зазначається, що до 2030 року Євросоюз хотів би скоротити ці викиди на 65%, до 2035 року – на 100%. Для масового впровадження електрокарів Єврокомісія зобов’яже уряди країн ЄС встановити зарядні станції через кожні 60 кілометрів на основних автомагістралях.

Найбільші світові автовиробники останнім часом все частіше нагадують про свої “зелені” амбітні плани. Так, німецький автоконцерн Volkswagen заявив, що має намір припинити виробництво автомобілів на ДВЗ в Європі до 2035 року. Renault збирається зробити екологічними 90% своїх машин. Американський автовиробник Ford Motor Co. має намір довести частку електромобілів в своїх глобальних продажах до 40% до 2030 року.

Наприкінці минулого тижня керівництво концерну Stellantis (куди входить сьогодні 14 автомобільних брендів) на своїй конференції повідомило, що до 2030 року 70% європейського продажу і більше 40% продажу на ринку США буде припадати на автомобілі з низьким рівнем шкідливих викидів. А Volvo Car поставила завдання до 2030 року трансформуватися в виробника винятково електромобілів та стати в цьому сегменті світовим лідером.

Раніше розповідалося про те, що одне з українських міст має намір заборонити ввезення нових та вживаних автомобілів із ДВЗ.

Наступна публікація