Євросоюз готується взяти автогігантів в екологічні лещата

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автовиробникам загрожують нищівні еко-норми.

У понеділок, 17 грудня, в Євросоюзі домовилися про скорочення викидів вуглекислого газу від нових авто на 37,5% до 2030 року, а у фур – на 31%. При цьому, гіганти авторинку назвали такі показники нереальними.

Про це повідомляє CNN.

Так, Євроасоціація автовиробників, до якої входять Volkswagen, Daimler, BMW, Renault Group, Toyota і Honda Motor Co., заявила, що стандарти неможливо виконати з технічної та економічної точки зору. Також в об'єднанні впевнені, що нові цілі базуються винятково на політичних мотивах.

В лобістській групі сказали, що спроби досягти заявлених норм призведуть до закриття заводів й скорочення співробітників на всіх етапах виробництва.

"Регулятори вимагають занадто багато і не дають достатньої підтримки", - йдеться у заяві. "Ніхто не знає, як погоджені норми можуть бути досягнуті за відведений час".

У заяві Volkswagen говориться, що цілі змусять реструктуризувати виробництво, капітально перебудувати деякі підприємства і побудувати заводи для виробництва акумуляторів. В компанії планують серйозно переглянути плани інвестицій.

Між тим екологічні групи кажуть, що цілі, які застосовуються до всього автопрому, недостатньо агресивні. Європейська федерація транспорту і довкілля стверджує, що стандарти, заявлені на 2030 рік, не дотягують навіть до домовленостей Паризької кліматичної угоди.

Загалом захід був розроблений Європейським парламентом та Європейською радою. Деякі країни-члени Євросоюзу виступали за зниження жорстких стандартів. Так, Німеччина пропонувала знизити їх на 30%. В результаті, екологічно орієнтовані учасники і прихильники більш лояльних норм зупинилися на заявлених цілях.

Варто відзначити, що Європейська рада та Європейський парламент ще повинні офіційно підписати цю пропозицію.

Раніше згадувалося, що Єврокомісія озвучила, як електрокари і судноплавство поліпшать життя в ЄС. У Європі планують комбінувати різні види транспорту для поліпшення дорожньої ситуації.

ВідеоЕлектрокари можуть подешевшати на 40%

Електрокари можуть подешевшати на 40%. У Парламенті зареєстрували відповідний законопроект. Останнім часом попит на екологічні машини зріс у майже два з половиною рази. Всього з початку року українці купили 5 тисяч електрокарів. 

Електрокари можуть подешевшати на 40%

Залиште свій коментар

Вибір редакції