Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз планує змусити автовиробників активніше просувати електрокари

Закон хочуть затвердити до наступних європейських виборів.

Депутати Європарламенту проголосували за встановлення квот на продаж електромобілів та автівок з ультранизькими викидами вуглекислого газу. Так, 2025 року продажі таких машин повинні скласти 20%, а 2030 – 40%.

Тепер орієнтовно до 9 жовтня 2018 року держави-члени ЄС планують підготувати відповідний закон у Раді з довкілля, пише HevCars.

Очікується, що міжвідомчі переговори будуть завершені до кінця 2018 або на початку 2019 року, що дозволить затвердити закон до наступних європейських виборів.

Якщо закон ухвалять, то за невиконання поставленої мети відповідальні автовиробники будуть платити штрафи.

Комітет з довкілля Європейського парламенту також запропонував довгострокову мету за нульовими викидами від нових автомобілів і мікроавтобусів до 2040 року. Депутати Європарламенту відхилили подвійний облік біопалива та інших альтернативних видів палива в регулюваннях, які вже просуваються відповідно до нещодавно  ухваленої Директиви з поновлюваних джерел енергії.

Нагадаємо, що в Англії запропонували встановити на електромобілі зелені номерні знаки. Транспортним засобам з низьким рівнем викидів можуть бути присвоєні зелені номерні знаки згідно з новими планами, викладеними урядом.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції