З'явився фінальний рейтинг найбільш купованих електрокарів і гібридів 2018 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Три моделі Tesla увійшли до п'ятірки лідерів.

За 2018 рік електрокари і плагін-гібриди склали 2,2% від світових продажів легкових автомобілів. При цьому 69% у своєму сегменті відхопили чисті "електрички", а 31% - зі змішаними силовими установками.

рейтинг EV_1
EV Volumes

Про це свідчить статистика, яку опублікувало видання TheDriven.

Найбільш продаваним електрокаром, як і очікувалося, стала Tesla Model 3. Цікаво, що авто вирвалося вперед незважаючи на те, що масово продавалося тільки у другій половині 2018 року і тільки у країнах Північної Америки.

Втім, усі моделі Tesla увійшли до рейтингу найпродаваніших електромобілів 2018 року, навіть незважаючи на невисоке зростання продажів Model S й Model X.

Топ-10 електромобілів та плагін-гібридів світу за продажами 2018 року:

рейтинг EV_3
EV Volumes

Загалом зазначені вище 10 моделей електрокарів відхопили 30% світових продажів. При цьому на кінець 2018-го у світі продавалося 220 моделей електромобілів (BEV) і плагін-гібридів (PHEV), у тому числі 150 у Китаї.

Варто зазначити, що жителі Китаю придбали 56% всіх електрокарів світі – 1,2 млн одиниць. Далі за обсягом покупок авто з електричним приводом йдуть послідовно США, Норвегія, Німеччина, Англія, Японія, Франція, Канада, Південна Корея і Швеція.

рейтинг EV_2
EV Volumes

В Європі не дуже активно зростав ринок електрокарів 2018 року. Річ у тім, що низка моделей гібридів були зняті з продажу, а популярні моделі так і не потрапили до салонів.

Водночас прихід на ринок США Tesla Model 3 підштовхнув американців до покупок і стимулював зростання електричного сегмента. Тільки в Америці було реалізовано 138 тисяч Model 3.

Продажі електрифікованих автомобілів у решті світу склали 150 тисяч одиниць (+ 39%), причому Японія продемонструвала спад, але от інші ринки, такі як Канада і Південна Корея, зростали досить швидко.

Варто відзначити, що флагман ринку електрокарів Tesla почала зворотний відлік до презентації Model Y онлайн. Показ електрокросовера покажуть у прямому ефірі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції