З'явився рейтинг найбільш надійних автомобілів світу 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найкращими визнані машини корейських марок.

Автомобілі корейських марок Genesis, Kia і Hyundai отримали звання найбільш надійних у світі 2019 року.

Рейтинг склало американське агентство J. D. Power на основі масштабного опитування автомобілістів.

У дослідженні повідомляється, що машини Genesis ламалися найрідше. Так, на сотню авто було заявлено про 63 проблеми. На другому місці опинилася Kia, а замикає трійку Hyundai.

Далі четверте, п'яте і шосте місця послідовно отримали американські марки Ford, Lincoln та Chevrolet.

Сьоме і восьме місце отримали японські Toyota і Lexus відповідно. Цікаво, що машини преміального суббренду Toyota, згідно з рейтингом, ламаються частіше, ніж авто для масового ринку.

У всіх перерахованих марок результат кращий, ніж середній у галузі: 93 виявлені проблеми на 100 автомобілів.

Внизу рейтингу розмістилася "німецька трійка" Mercedes, Audi і BMW, а також Volvo і Volkswagen. Замикають список Land Rover і Jaguar.

Експерт J. D. Power Дейв Сарджент вважає, що автоконцернам слід приділяти особливу увагу мультимедійним системам і асистентам водіння. Наразі саме корейські бренди є лідерами у цих сферах, чим і пояснюється їхня першість у рейтингу якості і надійності.

Говорячи про проблеми, з якими стикаються власники щойно придбаних машин, Сарджент ділить їх на кілька категорій. До першої належать локальні проблеми, на зразок виходу з ладу фари, до другої — труднощі з голосовим управлінням, а до третьої — переоцінені водієм можливості напівавтономних систем. При цьому загалом відсоток скарг на нові автомобілі знизився за десять років на 14%.

Раніше британці склали рейтинг найбільш далекобійних електрокарів після серйозних тестів. Машини Tesla не потрапили до першої трійки, зате рейтинг очолила Hyundai Kona Electric.

Залиште свій коментар

Вибір редакції