Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зарядки для електрокарів від Porsche з'явилися у 12 країнах Європи

Автомобілістам доступно 49 тисяч зарядок.

Компанія Porsche розширила мережу своїх зарядок для електрокарів від 7 до 12 країн Європи. Загалом марка має 49 тисяч станцій.

Про це повідомляє прес-служба Porsche.

Поряд з Німеччиною, Австрією, Швейцарією, Данією, Нідерландами, Бельгією і Фінляндією послуга зарядки тепер доступна також у Норвегії, Франції, Іспанії, Великої Британії та Італії.

Крім того, спеціальний додаток від Porsche дозволить дізнатися не тільки місце розташування місць для "заправки" електрокарів, але і додаткові дані. Так, користувачам доступна інформація, чи не зайнята зарядка і коли нею користувалися востаннє.

Відомості про вартість заряджання також доступні у режимі реального часу. На станції ідентифікація користувача відбувається або за QR-кодом через додаток, або за допомогою так званої Porsche ID Card, яку видають безкоштовно після реєстрації.

У Німеччині плата за користування послугою зарядки Porsche становить 2,50 євро на місяць. Оплата безпосередньо зарядки відбувається окремо: вона залежить від постачальника, а також кількості зарядженої енергії. Також ціни залежать від потужності та швидкості зарядки.

Раніше згадувалося, що Porsche витратить $70 млн на зарядки електрокарів Taycan у США. Підприємство обіцяє побудувати близько 600 зарядних станцій по всій Америці до кінця 2019 року. На кожній з них буде 5-10 нагнітачів, два з яких будуть надпотужними по 350 кВт.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції