Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Завод Skoda різко скоротив об’єми виробництва в Україні

Укравтопром більше ніж у половину скорортив об'єми виробництва.

За липень 2018 року українська автопромисловість вчергове зменшила об’єми виробництва. Загалом з конвеєра з’їхав 221 автомобіль. Скорочення найбільше зумовлене зменшенням виробництва автомобілів Skoda.

Липневи показник на 57 % нижче, ніж минулого місяця та на 67 % менше за липень 2017, повідосляє "Укравтопром".

Різкий спад пов’язаний із скороченням виробництва на заводі "Єврокар" - єдиного підприємства, яке реально виготовляло легкові автомобілі. Виробник спустив із конвеєра 150 автомобілів, що удвічі менше за показники 2017-го і у чотири рази менше за червень. Нагадаємо, що "Єврокар" виготовляє автомобілі Skoda концерну Volkswagen AG в Україні.

Вантажних автомобілів в Україні за липень було виготовлено всього 5 штук, що у десять разів менше за показник липня минулого року. Але у статистиці відсутні дані виробництва КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

Виробники автобусів за місяць випустили 66 машин, що на 8 штук більше ніж в липні 2017 року і в той же час на 11 шт. менше червневого звіту.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 4074 одиниць автотранспортних засобів або на 1,4% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, що стали відомі виробники, які очолили світовий авторинок. Не дивлячись на дизельний скандал Volkswagen Group вдалось відвоювати першість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції