Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Постраждалу вдалося звільнити, тільки коли позашляховик відігнали убік.

У Лондоні жінка потрапила в аварію і виявилася затиснутою між власним Range Rover і седаном Mercedes.

Відео з місця аварії з'явилося на сайті Metro.

Судячи з ролика, постраждалу вдалося звільнити, тільки коли один з очевидців інциденту відігнав її Range Rover убік.

Також відомо, що інцидент стався в центрі Лондона, біля Гайд-парку, коли водій Mercedes не зміг "поділити дорогу" з жінкою на Range Rover. Як наслідок вона вийшла, щоб поговорити з ним, але автомобіліст, ймовірно, невдало спробував втекти з місця аварії і жорстко затис водійку між двома авто.

Як наслідок водія Mercedes заарештувала поліція. Судячи з повідомлень, йому висунуто звинувачення за кермування без прав і страховки, а також за зберігання наркотиків класу B. Правоохоронці навіть застосували шокер до правопорушника.

Постраждалу після звільнення доправили до лікарні. Її життю нічого не загрожує. При цьому на кадрах видно, що, коли був відбуксований її Range Rover, то вона впала, корчачись від болю.

Очевидці були шоковані інцидентом, а сім'я туристів заявила, що тепер буде розглядати Лондон як напрямок для подорожі, в останню чергу.

Раніше згадувалося, що автохама на позашляховику жорстко покарали за наїзд на дитину. Водій на позашляховику Mitsubishi вирішив проїхати по тротуару. Під час руху він зачепив дитину, який йшов з батьком. Як наслідок чоловік розбив лобове скло позашляховика за наїзд на хлопчика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції