Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знайдений єдиний у світі масклкар Shelby

Shelby GT500 з таким кузовом був створений тільки один.

В американському штаті Техас знайшли унікальну модель Shelby GT500 EXP, більш відому, як Little Red. Її уже охрестили найбільшим відкриттям в історії колекціонування, бо GT500 у кузові нотчбек-купе існує у єдиному екземплярі.

Масклкар знайшли співробітники аукціонного будинку Barrett-Jackson, які тепер реставрують авто, повідомляється на офіційному сайті.

Вперше в історії колекційний автомобіль відновлять, використовуючи краудсорсинг: всі бажаючі можуть надсилати компанії документи, фотографії та будь-які інші матеріали про Little Red.

Для того, щоб розшукати унікальну Shelby фахівці змінили алгоритми пошуку: замість того, щоб відстежити машину за VIN-номером Shelby, вони використовували оригінальний "фордовський" ідентифікатор. Він вивів їх на останнього власника Shelby GT500 EXP, який 20 років зберігав машину на задньому дворі.

Shelby GT500 EXP — один з двох експериментальних прототипів, побудованих Ford Motor Company і Shelby American для тестування нових ідей — від змінених кузовних панелей до нагнітача Paxton. Вважається, що останній раз автомобіль бачили в 1968 році на спеціальному заході Mustang California Special.

Shelby GT500 EXP найденный в Техасе
Barrett-Jackson

Нагадаємо, що у Великій Британії створять "курорт" для ретро-автомобілів. Величезна територія бізнес-центру в Англії буде віддана під готельно-виставковий комплекс.

Відео Ретро-автомобіль екс-нардепа Давида Жванії продають з державного аукціону

Вперше в Україні з державного аукціону продають рідкісний британський спорткар. Його власник – екс-нардеп Давид Жванія. Про колишнього депутата вже кілька років нічого не чути. А от в державній виконавчій службі ТСН повідомили: Жванія - боржник перед банком. Cаме тому його ретро-машину і заарештували.

Ретро-автомобіль екс-нардепа Давида Жванії продають з державного аукціону

Вибір редакції