Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник фур на відріз відмовився зважувати транспортні засоби.

Сьогодні, 2 серпня, у Миколаївській області зупинили караван фур із зерном, які відмовились пройти зважування. На прохання проїхати до вагового контролю перед пунктом розвантаження автомобілів власник вантажівок відкрив борти та зсипав пшеницю на узбіччя.

Про це повідомляє "Укртрансбезпека Миколаївської області" у Facebook.

Надзвичайні новини з автошляхів Миколаївщини! 02.08.2018 року В рамках здійснення габаритно-вагового контролю на а/д...

Опубликовано Укртрансбезпека.Миколаївська область. Четверг, 2 августа 2018 г.

Спочатку на трасі Миколаїв-Дніпро поліція зупинила кілька фур з причепами для перевірки товарно-транспортних накладних. Але їх у водіїв не було. Згодом під’їхав власник та пред’явив документи.

"В накладній красиво написано: вага 40 тонн. Хоча нарощені борти і інші ознаки дають можливість говорити про вагу точно більшу. Не зумів об’їхати пост контролю, не вдалося "домовитися", тому перевізник схвалює нестандартне рішення – просто висипає зерно на узбіччя", - написав на своїй сторінці міністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи прецедент.

Миколаївська область, наші дні... Ми ж усі законослухняні, справно платимо податки і дотримуємося всіх правил, чи не...

Опубликовано Volodymyr Omelyan Четверг, 2 августа 2018 г.

На підтримку дій перевізника також прибули місцеві фермери, а через деякий час під‘їхало дві порожні вантажівки для перевантаження зерна, яке було зсипане на узбіччя шосе.

За всім спостерігали інспектори Укртрансбезпеки, представники ОДА, САД, громадського формування "Авто Євро Сила", наряд спецпідрозділу "Корд" та співробітники Патрульної поліції та ГУ НП у Миколаївській області.

Своєю чергою активісти "Авто Євро Сили" опублікували кілька відео, на яких видно, як імовірний власник фур сперечається із працівниками патрульної поліції та говорить, що водіїв вантажівок силою витягали із ТЗ. При цьому він намагається пробратись до активістів та поводить себе агресивно.

 

Опубликовано Авто Евро Сила Четверг, 2 августа 2018 г.

"Так, а що ви тітушню закриваєте? Що ж вони за вами стоять – нехай ідуть до нас. Вони самі налетіли на водіїв, витягнули із машини", - викрикував імовірний власник.

Далі почались зіткнення між людьми, які представляли власника фур та намагались пробратись до активістів, та поліцією, В результаті цього, кілька людей було затримано.

Практично повне відео із конфліктом також опублікувано на сторінці громадського формування "Авто Євро Сила" у Facebook.

 

Опубликовано Авто Евро Сила Четверг, 2 августа 2018 г.

Відомо, що перевізник та отримувач зерна – ТОВ "Діонісій VN", а відправник ФГ "Південні Лани".

Володимир Омелян уже повідомив на своїй сторінці, що за транспортування дорогами України на власника перевантажених фур чекають максимальні штрафи та покарання. Крім цього, у коментарях він звернувся до голови Миколаївської ОДА із проханням: " Олексій Савченко, прохання підключитися, бо вже тітушки під’їхали на захист "незаконно постраждалого малого бізнесу".

Зіткнення з поліцією на миколаївщині. перевантажені фури
www.facebook.com/Andrii Maksymenko

Нагадаємо, що від липня посилено габаритно-ваговий контроль на півдні України. Зокрема тут зводять нові майданчики, де розміщують нові ГВК.

Раніше згадувалось, що прем'єр обіцяв ускладнити життя порушникам правил дорожнього руху. Так, Гройсман обіцяє посилити міру покарання за недотримання безпеки на дорогах.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції