Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звинувачений у саботажі колишній співробітник Tesla публічно збирає гроші на адвокатів

Виступивши в свій захист перед публікою, колишній працівник компанії намагається знайти кошти на свій захист у суді.

Мартін Тріп зробив публічну заяву і створив сторінку на порталі зі збору коштів на благодійність GoFundMe, щоб зібрати півмільйона доларів на судові розборки, поїздки та потенційні витрати на суд з Tesla.

Його заява з'явилася 28 червня 2018 року і поки показує зібрану суму у розмірі 5 281 долара США. І якщо сторінка не приверне потенційних конкурентів Tesla, то він ризикує залишитися без грошей.

Враховуючи, що існує достатньо компаній і людей, які намагаються підірвати імідж виробника електрокарів, то для Тріпу існує якась можливість отримати підтримку, але поки на його пропозицію ніхто з великих гравців не відгукнувся.

У заяві Мартіна під гаслом "Тріп проти Tesla: допоможіть фінансувати боротьбу" іде мова:

"Мене звуть Мартін Тріпп, і я прошу вас про допомогу!

Я родом з маленького містечка в Північному Мічигані, служив чотири роки у військово-морському флоті США, працював на багатьох електромонтажних роботах і, нарешті, влаштувався на роботу в Tesla, прийнявши їх місію – «Прискорити перехід світу до стійкої енергетики» ... це було недовго.

Я збираю ці кошти для себе, щоб оплатити адвоката за цим позовом, а також судові витрати.

6/19/18 Мене звільнили з Tesla.

За те, що я передав тривожну інформацію в ЗМІ про те, що я (і багато інших) вважаю надзвичайно загрозливою ту кількість модулів, яка не відповідає якості та кількості автомобілів, всупереч тому, що сказав Ілон Маск інвесторам і широкої громадськості. Крім того, залишки від відпрацьованих батарей не переробляються!

6/20/18 Я прокинувся від звісток про цей позов.

Tesla і Ілон набагато сильніше, ніж я міг коли-небудь бути. Вони вже залякали мене, принижували і брехали про мене. Вони зганьбили мене і продовжують вішати на мене всю сфальсифіковану брехню. Вони дійшли до того, що брешуть про мене, погрожуючи і Gigafactory.

Для всього цього я хочу Tesla, а тим більше Ілона, покарати; не тільки за те, що вони зробили зі мною, але і за те, що вони роблять зі світом.

Я звичайний американець. У мене мало грошей, і вони намагаються взяти те, що у мене є, і залишити мене ні з чим. Я не можу і не буду терпіти, нехай це станеться.

Будь ласка, допоможіть нам битися з цією машиною!

Кошти, які ви надаєте, будуть спрямовані на мого адвоката та на іншу юридичну підтримку, а також на покриття будь-яких поїздок, які мені потрібно зробити. Мінімальна суму для адвоката становить близько 50 000 доларів США. Кінцеві витрати можуть бути вище в діапазоні 400 000 - 500 000 доларів.

Спочатку кошти будуть витрачені на оплату гонорару за найближче засідання. Потім відбираються по мірі необхідності для оплати додаткових зборів. Є деякі окремі гонорари адвоката, які мені теж треба заплатити, що я не можу відразу зробити, але буду платити, коли зможу.

Мій план полягає в тому, щоб витягувати кошти тільки в міру необхідності і безпосередньо оплачувати адвокатів. Для відряджень мені потрібно буде використовувати деяку суму. Швидше за все, це не знадобиться, але я б вважав за краще підстрахуватися. Знову ж таки, я можу більш докладно повідомляти по ходу.

Ця підтримка означає все. Чи буде у мене шанс у боротьбі з цією машиною.

Моя сім'я і я були б вдячні за допомогу і підтримку, які ви могли б дати. Буде честю протистояти цьому, з вашою підтримкою!

Велика вам вдячність за те, що знайшли час, щоб прочитати це, і, будь ласка, зробіть пожертву, щоб допомогти!"

Нагадаємо, що Ілон Маск оголосив про те, що виявив порушника, який зливав конфіденційну інформацію в ЗМІ і зламав базу даних компанії.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції