Американські страховики провели нещадні краш-тести і назвали найнадійніші авто 2020 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нагороду за безпеку отримали автомобілі Tesla, Mazda, Toyota і низки інших марок.

В Америці страховики назвали найбезпечнішими автомобілями Tesla Model 3, а також ряд інших машин переважно японських брендів.

Про це повідомляє ABCnews з посиланням на страховий інститут дорожньої безпеки IIHS.

Видання передає, що багато автомобілів 2020 модельного року показали гарний результат під час краш-тестів. Крім того, зазначається, що системи запобігання зіткнень отримали оцінки "просунуті" або "чудові" під час виявлення інших транспортних засобів і пішоходів.

Найнадійнішими автомобілями за версією IIHS стали: Honda Insight, Mazda 3, Subaru Crosstrek Hybrid, Mazda 6, Nissan Maxima, Subaru Legacy, Subaru Outback, Toyota Camry. Також до рейтингу включені Lexus ES, Tesla Model 3, Mercedes C-Class з додатковою системою запобігання зіткнень спереду, Mazda CX-3 і CX-5 з додатковою системою запобігання зіткнень і Subaru Forester.

Крім того, страховики відзначили нагородами автомобілі таких моделей, як Audi A6, Genesis G70, Genesis G80, Acura RDX, Cadillac XT6, Hyundai Nexo, Lexus NX і Mercedes GLE Class з додатковим захистом від зіткнення.

IIHS використовує рейтинги, щоб вимагати від автовиробників додаткового обладнання для підвищення безпеки машин. Нещодавно страховики почали перевіряти фари і системи захисту від зіткнення спереду.

2020 року IIHS додав краш-тест, який вимірює захист пасажирів на передніх сидіннях, коли автомобіль врізається у щось саме одним із передніх кутів.

Раніше в Європі розбили десятки авто і назвали найнадійніші в 2019 році. У рейтинг потрапили відразу три моделі електрокарів Tesla.

Залиште свій коментар

Вибір редакції