Британці назвали оральний секс найприємнішим варіантом автоінтима. Статистика

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майже половина автомобілістів зізналися, що мали інтимний досвід в авто.

В Англії майже половина водіїв мали досвід сексу в машині, а кожен десятий власник BMW зачав дитину в салоні авто.

Про це свідчить опитування, проведене в Південному Йоркширі, пише TempCover.

У повідомленні наголошується, що серед опитаних 44% зізналися, що займалися коханням в автомобілі. При цьому 80% - з партнером, а 20% - з коханкою або коханцем.

У відповідь на те, навіщо вони пішли на інтим в далеко не самому зручному місці, автомобілісти відповідали, що хотіли пережити нові емоції. Саме це слугувало мотивацією для 45% респондентів.

При цьому найпопулярнішим місцем для занять сексом в машині автомобілісти назвали польові дороги. Так відповіло 65% опитаних. На другому місці – заїздна кишеня на трасі – 46%. Далі послідовно йдуть: ліс, поле, парковка, пляж, оглядовий майданчик, міська вулиця і багаторівневий паркінг. 10% відповіли, що займались сексом просто під час руху авто.

Найпопулярнішою позою для сексу в авто виявилася "Дівчина зверху". Водночас оральні пестощі посіли останнє восьме місце. При цьому, за словами автомобілістів, саме останні дарують найвищу насолоду.

Раніше блогер дав шість порад, які поліпшать інтим в автомобілі. Автомобілістам рекомендують уберегтися від сексу на водійському кріслі і не експериментувати з різними позами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції