Топ-10 неймовірних кладовищ машин та техніки у світі. Фото

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілістів шокують величезні звалища машин.

Масштабні кладовища техніки – не дуже популярна, але тим не менш цікава локація для автолюбителів. Більш того, на наймасштабніші буде цікаво подивитися навіть людям, далеким від світу машин.

Так, нижче наведена десятка найбільш масштабних кладовищ з автомобілями, мотоциклами, поїздами, кораблями і навіть літаками, які вражають розміром.

10. Автомобільне звалище Harry's U-Pull It розташоване у місті Вест-Хазлтон в Америці. Вважається одним з найбільших в США. Виникло воно біля магазину, який торгує запчастинами уживаних машин.

Кладовища техніки_2
jalopnik.com

9. Автомобільне кладовищі Шатійон біля міста Сен-Леже у Бельгії. Вважається, що старомодні машини були залишені у лісі біля села Шатійон американськими солдатами, яких розмістили у південній частині Бельгії під час Другої світової війни.

Кладовища техніки_4
jalopnik.com

8. Кладовище таксі біля китайського міста Чунцин. З'явилося внаслідок зростання економіки Піднебесної. Річ у тім, що у 70-х роках далеко не всі у країні могли собі дозволити авто і користувалися таксі, але з часом приватний транспорт стали купувати все більше громадян, а сервіси таксі почали закриватися. Один із таких розташований у Чунцін.

Кладовища техніки_3
jalopnik.com

7. Звалище автомобілів на алмазних копальнях в африканській Намібії. Автокладовище розташоване у пісках неподалік від міста Ораньємунд – саме тут шукають цінні каміння. Потрапити до поселення неможливо, бо його постійно патрулюють, а звичайні машини звідси не випускають взагалі, щоб ніхто таємно не вивіз алмази.

Кладовища техніки_5
jalopnik.com

6. Кладовище мотоциклів у північній частині штату Нью-Йорк. Розташоване воно на околиці міста Локпорт, де колись заповзятливий автомобіліст, чи то намагався налагодити продаж китайських і японських байків, чи то зібрати цінну колекцію. Що б там не було, а його ідея не здійснилася, і склад був виявлений недоторканим 2010 року.

Кладовища техніки_1
jalopnik.com

5. Кладовище поїздів в Уюні, Болівія. Залізничні лінії були побудовані британськими інженерами наприкінці XIX століття. Потяги здебільшого використовувалися гірничодобувними компаніями. У 1940-х роках ця промисловість занепала, почасти через виснаження запасів корисних копалин. Багато поїздів були залишені, у результаті чого з'явилося залізничне кладовище.

Кладовища техніки_6
jalopnik.com

4. Кладовище кораблів в африканській Мавританії. Стотисячне місто Нуадібу є другим за величиною містом у Мавританії – однієї з найбідніших країн у світі. Порт, розташований у величезному затоці, пропонує чудовий захист для суден, що припливають у країну через Атлантику.

Кладовища техніки_7
jalopnik.com

3. Кладовище літаків в Аризоні офіційно відомо, як база ВПС "Девіс-Монтан". Це найбільше у світі "сховище" військових літаків. Його площа еквівалента розмірові 1430 футбольних полів. Тут залишено 4,2 тисячі літаків, загальна вартість яких наближається до $35 млрд.

Кладовища техніки_10
jalopnik.com

2. Звалище техніки ВПС Folkingham у Лінкольнширі, Велика Британія. Спочатку це була військова база-приманка з літаками, яку перетворили на склад бульдозерів, кранів, паливозаправників та тракторів, а також колишніх військових вантажівок і бронемашин, датованих Другою світовою війною.

Кладовища техніки_8
jalopnik.com

1. Звалище транспорту у Чорнобилі, яке залишили після вибуху на атомній електростанції. На автокладовищі спочивають пожежні машини, військові автомобілі і навіть вертольоти, які беруть участь у гасінні пожежі після масштабного вибуху. Через високий рівень випромінювання радіації деякі авто були навіть закопані глибоко у землю.

Кладовища техніки_9
jalopnik.com

Варто нагадати, що канал HBO знімає новий серіал "Чорнобиль". Автомобілісти Києва, які беруть участь у проекті, розповіли, які авто беруть участь у зйомці. Так, у фільмі "Чорнобиль" серед інших засвітили машини "Москвич-412", Іж-2125 "Комбі" "ВАЗ 2101 або "Копійка", "ВАЗ 2102, ГАЗ-24 або "Волга", "УАЗ-469" або "Бобик", а також автобуси "ПАЗ" та "КАвЗ".

ВідеоГотель зі вживаних автомобілів та літаків облаштовує мексиканець

Рамон Франко збирає старі машини, повітряні судна й інший непотріб, лагодить їх, а потім облаштовує для ночівлі. Усередину кузова чи борту літака, наприклад, стелить постіль та ставить кондиціонери. Власник екоготелю запевняє, що люди часто недооцінюють користь брухту.    

Готель зі вживаних автомобілів та літаків облаштовує мексиканець

Залиште свій коментар

Вибір редакції