Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пішоходи розмальовують автомобілі, б'ють вікна і пошкоджують кузов.

У містах водії нерідко паркуються з серозним порушенням правил дорожнього руху, але і розлючені пішоходи не залишаються в накладі перед кривдниками, які займають пішохідні зони.

Знімки із найбожевільніших випадків помсти за неправильне паркування з'явилися на сайті "Авторамблер".

Так, на фото видно заблоковані автомобілі, цеглини на капоті або повідомлення типу "навчися паркуватися". Разом з тим на деяких знімках, ймовірно, доведені нерозумінням водія перехожі чинять відверто протизаконні дії.

Тут можна побачити і списані балончиком кузови, і розбиті шибки, і навіть серйозно пошкоджену обшивку автомобілів. Варто відзначити, що за такі правопорушення вже не автомобілісти, а самі перехожі ризикують потрапити на штраф або навіть до в'язниці.

Так, раніше українцям вже пояснили, як подолати стихійну парковку і не загриміти до в'язниці. Якщо власник припаркував авто на газоні, перекрив тротуар або не залишив на ньому законні два метри для проходу, то слід викликати поліцію, яка випише штраф. Покарання буде у розмірі від 255 до 510 гривень. Разом з тим у низці міст і, зокрема, у Києві проблема нестачі паркувальних місць стоїть особливо гостро, тому патрульні можуть не відреагувати на всі випадки.

ВідеоЯк паркуватися, щоб не лишитися без машини – Ваш адвокат

Де припаркувати автівку, щоб у разі неприємностей, відшкодувати збитки? Дивіться корисні поради адвоката Лаврентія Царука.

Як паркуватися, щоб не лишитися без машини – Ваш адвокат

Залиште свій коментар

Вибір редакції