Донецькі бойовики про "злив" Новоросії: У Путіна не вийшло на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
3979
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донецькі бойовики про "злив" Новоросії: У Путіна не вийшло на Донбасі

Фото: ВВС Russian

За словами бойовика, без допомоги Росії продовжувати війну вони не зможуть.

На окупованому Донбасі бойовики незадоволені перемир'ям, заявляючи, що Росія від них відвернулася.

"Солдати, звичайно, так, незадоволені. Тому що умов для життя тут немає", – заявив в інтерв'ю BBC бойовик "ДНР" Женя Шахтар.

"Дехто вирішив припинити. Багато людей лягло, а кінцівка так і не зрозуміла. Особливий статус Донбасу дадуть. Потім їхні силовики будуть тут керувати. І як бути нам, солдатам "ДНР", амністія? Яка амністія? Мене тихо приберуть, як і інших хлопців. Просто не можна залишатися в Україні, вони нас все одно приберуть із роками. Ті, які воювали - бояться, що ми залишимося у складі України, і їх усіх зіллють", – говорить бойовик.

За словами бойовика, без допомоги Росії продовжувати війну вони не зможуть.

"Раніше Путін підтримував нас, ми і прагнули воювати. Зараз хлопці думають, що Росія відвернулася і у нас, звичайно, руки опускаються. Яка підтримка у "ДНР"? Що у нас є? Те, що в "укропів" віджали, то у нас і є. Тим і воювати? Все це підняли (окупація частини Донбасу, - ред.), закрутили і, багато полягло людей, виходить, людей залишають без надії. Звичайно, прикро", – підсумував Шахтар.

Також бойовик відреагував на рішення РФ почати війну у Сирії

"Не знаю, мабуть, щоб відвернути увагу від Донбасу і відновити Україну, мабуть", - відповів найманець, додавши, що "у Путіна не вийшло на Донбасі".

Нагадаємо, що Кремль під керівництвом помічника Путіна "зливає" проект "Новоросія"

Наступна публікація