Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко розкритикувала Геращенко за затягування перемовин щодо полонених

На її думку, домовлятися про звільнення мають рідні, а не політики.

Нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко вважає першого віце-спікера Верховної Ради Ірину Геращенко однією з тих персон, які затягують перемовини щодо обміну полоненими.

Про це вона сказала в інтерв'ю BBC Україна.

"Ми з нею спілкувались, але не знайшли точок дотику. Саме такі люди, як Ірина Геращенко, саме такими методами, якими вони діють, затягуються перемовини", - сказала парламентар.

"Раніше на Донбасі людей можна було міняти легше, доки за це не взялись політики. Тому це треба збити з політичного рівня, щоб цим займались рідні та переговорники", - уточнила колишня полонена Кремля.

Савченко вважає, що набагато ліпшими перемовниками були б саме жінки, а не чоловіки, однак власне Геращенко вона не бачить у цьому процесі.

"Я чула заяву представника СБУ Юрія Тандіта, що президент - єдиний перемовник з визволення військовополонених на Донбасі. Якщо він єдиний, то особисто має їздити туди та домовлятись. Туди ще Медведчук їздить, тому я просто двох чоловіків поміняла б на двох жінок, без Геращенко", - сказала вона.

"Мудрість чоловіків, коли йдеться про людське життя, не така. А от біль матерів - це інше, жінки швидше порозуміються", - переконана депутат.

Савченко також зауважила, що механізм звільнення полонених - занадто довгий.

"Людей у нас звільняють через суди, спочатку звинувативши їх та засудивши. Так, як у нас іде АТО, то президент має право своїм наказом звільняти людей в 24 години на обмін за мінськими домовленостями. Треба видавати указ президента про звільнення таких-то бійців для обміну на наших бійців. Не треба проводити все це через суди", - вважає депутат.

ВідеоСавченко знову голодує та пропонує Україні першою віддати полонених сепаратистів

Нагадаємо, раніше Савченко ініціювала акцію "Не кидай своїх", яка відбулася під Адміністрацією президента України Петра Порошенка: на мітинг зібралися родичі та знайомі військовополонених, які вимагали пришвидшити їхнє звільнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції