Стало відомо, коли комітет Європарламенту розгляне надання Україні безвізового режиму

Призначення доповідача в Європарламенті є першим кроком схвалення ініціативи в законодавчому органі ЄС.

Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ на засіданні 26 травня розгляне надання Україні безвізового режиму, повідомила прес-служба комітету.

У понеділок, 23 травня, цей комітет вже затвердив члена Європарламенту від Європейської народної партії Марію Ґабріель доповідачем щодо українського питання.

У повідомленні Європарламенту йдеться, що 26 травня відбудеться перший розгляд безвізового режиму для України та презентація законодавчої пропозиції Єврокомісії.

20 квітня Європейська комісія ухвалила законодавчу ініціативу внести Україну в список країн з безвізовим режимом у візове законодавство та передала цю ініціативу до Ради ЄС та Європарламенту для обговорення та ухвалення рішення.

Призначення доповідача щодо цього питання в Європарламенті є першим кроком схвалення ініціативи в законодавчому органі ЄС.

Нагадаємо, раніше посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в Євросоюзі обговорюють можливість перенесення введення безвізового режиму з Україною. За його словами, йдеться про ініціативу Єврокомісії створити процедуру, яка дозволить переглядати рішення про безвізовий режим вже після того, як воно прийняте. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: