Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли комітет Європарламенту розгляне надання Україні безвізового режиму

Призначення доповідача в Європарламенті є першим кроком схвалення ініціативи в законодавчому органі ЄС.

Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ на засіданні 26 травня розгляне надання Україні безвізового режиму, повідомила прес-служба комітету.

У понеділок, 23 травня, цей комітет вже затвердив члена Європарламенту від Європейської народної партії Марію Ґабріель доповідачем щодо українського питання.

У повідомленні Європарламенту йдеться, що 26 травня відбудеться перший розгляд безвізового режиму для України та презентація законодавчої пропозиції Єврокомісії.

20 квітня Європейська комісія ухвалила законодавчу ініціативу внести Україну в список країн з безвізовим режимом у візове законодавство та передала цю ініціативу до Ради ЄС та Європарламенту для обговорення та ухвалення рішення.

Призначення доповідача щодо цього питання в Європарламенті є першим кроком схвалення ініціативи в законодавчому органі ЄС.

Нагадаємо, раніше посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в Євросоюзі обговорюють можливість перенесення введення безвізового режиму з Україною. За його словами, йдеться про ініціативу Єврокомісії створити процедуру, яка дозволить переглядати рішення про безвізовий режим вже після того, як воно прийняте. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції