Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У прокуратурі переконують, що перший заступник Миколаївської ОДА не втік

У прокуратурі також заявили, що суд не визначив йому запобіжний захід.

Військова прокуратура південного регіону не підтвердила інформацію про втечу з лікарні першого заступника губернатора Миколаївської області Миколу Романчука, якого затримали на хабарі у 90 тисяч доларів.

"Він не втік, його виписали і вручили повістку про явку до правоохоронних органів у визначений термін", - розповіли ВВС Україна у прокуратурі.

Про втечу пана Романчука, у маєтку якого знайшли величезні суми валюти, підземні тунелі і сейфи із золотом, повідомив журналіст Дмитро Гнап з посиланням на персонал лікарні.

У прокуратурі заявили, що суд не визначив йому запобіжний захід, тому вони не можуть контролювати його місцеперебування.

У вівторок Миколу Романчука відпустили просто із зали суду. Йому не змогли обрати запобіжний захід, а він заявив про погіршення стану здоров'я через високий тиск. Тому суддя приморського районного суду Одеси відклав засідання на невизначений термін.

Екс-посадовця із зали суду вивезла карета швидкої допомоги. У нього закінчився 72-годинний строк затримання, а його свобода пересування наразі не обмежена. "У нього статус підозрюваного, але він вільна людина", - визнали представники прокуратури.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос підтвердив затримання посадовця. За його словами, у затриманого заступника глави Миколаївської ОДА знайшли валізу з валютою і фашистські хрести.

Романчук назвав тунелі під будинком "тиром для стрільби" і також переконує, що не брав хабарів.

Фотогалерея Заступник глави Миколаївської ОДА звів під маєтком тунелі з сейфами, заповненими коштовностями (7 фото)

ВідеоЗ Одеської міської лікарні вивезли Миколу Романчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції