Як пережити сонячне затемнення 1 вересня?

Це затемнення – чудова нагода розібратися із тим, що вас гризе.

Пообіді 1 вересня на землян чекає сонячне затемнення. Щоправда, в Україні його не можна буде побачити. Спостерігати видовище зможуть лише жителі Центральної Африки, Мадагаскару та в Атлантичному океану. Однак незважаючи на те, що затемнення буде видно не всюди, впливу його зазнають усі.

У чому ж позитив і загроза затемнення? Якщо період ретроградного Меркурію, який нещодавно розпочався, - час для своєрідної ревізії минулого, то сонячне затемнення чи не найкраще підходить для того, щоб поставити крапку у тих питаннях, які вас тривожать. День сонячного затемнення - чудовий час для позбавлення від ілюзій, нездійсненних планів та бажань.

Ще один компонент сонячного затемнення - це очищення. Можна влаштувати генеральне прибирання і викинути мотлох, який роками захаращував дім. Але не так важливо викидати сміття із помешкання, як із душі та голови. Не дивуйтеся, якщо після ваших дій та слів цього дня зі свого життя доведеться попрощатися і з кількома друзями та знайомими. Очищення може бути болючим, але пам'ятайте – воно необхідне.

Зазвичай вплив затемнення триває три дні до затемнення і три дні після, проте через так званий коридор затемнень – це коли один за одним слідують кілька затемнень (наступне, місячне, 16 вересня), – позбавлятися від ілюзій минулого ми будемо позбуватися наступні півроку, причому іноді це буде дуже жорстко.

Затемнення закривають одні двері і відкривають нові, і найголовніша мета затемнення - підштовхнути нас до нового щабля енергетичного та духовного розвитку. Також затемнення приносять нових людей і значущі події у наше життя.

Щоб якомога безболісніше пережити сонячне затемнення 1 вересня, скористайтесь порадами нижче:

1. Цього дня дуже доречними будуть усі види очищення, як фізичного, так і духовного. Змийте минуле і погане у ванні або душі, помедитуйте під запахи приємних ефірних олій або пахощів і скажіть своєму внутрішньому "я", що насправді все у вашому житті - "дзен".

2. Бажано провести день сонячного затемнення в тиші і роздумах, але через те, що цьогоріч воно припадає на 1 вересня, батькам школярів це навряд чи вдасться. Тож раджу виділити хоч годину часу для себе та власних роздумів.

Та не сприймайте сонячне затемнення, наче падіння метеориту із космосу. Наші дії, вчинки і роздуми у цей період саме такі, а не інакші, бо насправді ми уже давно знаємо, що потрібно зробити і як діяти, але просто чогось чекаємо, якогось магічного ривка. Затемнення лише має пришвидшити цей ривок і наш розвиток.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Наступна публікація