"Дівчина у потягу". Небезпека чужих таємниць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це трилер, який до останніх хвилин тримає у напруженості.

Роман британки Поли Гоукінз "Дівчина у потягу" буквально одразу вирвався у топ списку бестселерів "Нью-Йорк Таймс", та не сходив з його вершини 13 тижнів. Студія DreamWorks першою встигла вхопити право на екранізацію цієї історії – і не помилилася. Неабияка популярність книжки стала плацдармом розкрутки кіноверсії. "Дівчина у потягу" без перебільшення – найочікуваніша прем'єра нинішньої осені.

У перший кіновікенд "Дівчина у потягу" майже "відбила" свій бюджет у 45 мільйонів доларів. Якщо інтерес до стрічки не згасне, касові збори можуть перевищити його у декілька разів.

За сюжетом головна героїня фільму – безробітна алкоголічка Рейчел (Емілі Блант), яка дуже болісно переживає розлучення. Кожного дня вона прикидається, що їздить у Нью-Йорк на роботу. Насправді ж вона сідає у потяг лише заради одного ритуалу – аби проїхати повз будинок, де колись була щаслива з чоловіком. Зараз він живе так само там, але вже з іншою, Анною (Ребекка Фергюсон).

"Дівична у потягу"_2
moviestape.com

Іще однією ідеєю фікс для Рейчел стає родина, за якою вона спостерігає з вікна потягу. Вона не знає, як їх звуть, тому про себе називає – Джес (Хейлі Беннетт) та Джейсон (Люк Еванc). Вони, як собі уявляє Рейчел, ідеальне подружжя. Але ідилія в одну секунду руйнується, коли вона бачить, як Джес цілується з іншим. Наступного дня у всіх головних новинах країни з'являється інформація, що Джес, яку насправді звуть Меган, зникла. А в зникненні жінки підозрюють її чоловіка, справжнє ім'я якого Скотт.

"Дівична у потягу"_2
moviestape.com

Тейт Тейлор, який зайняв режисерське крісло стрічки, не відійшов від стилю розповіді авторки роману. Він показує історію, використовуючи флешбеки від імені трьох жінок: Рейчел, Меган та Анни. Такий підхід одразу поглинає глядача та занурює в події та атмосферу стрічки.

"Дівчина у потягу" - це історія, де немає жодного персонажа, якому б ви могли симпатизувати. Героїня Емілі Блант відштовхує від себе з перших хвилин своєю жагою до алкоголю, зацикленістю на проблемах та неможливістю впорядкувати своє життя. Велика заслуга в яскравості образу належить саме Блант, на полиці якої стоїть "Золотий глобус" за серіал "Донька Гідеона".

Меган Хейлі Беннетт вийшла, як і задумували автори – холодною та безпринципною, але при цьому їй вдається глибше розкрити свою героїню, показавши біль та відчай, які панують в її душі.

У Тейта Тейлора вийшов цікавий матеріал. Це трилер, який до останніх хвилин тримає у напруженості та відпускає від екрану лише коли з'являються фінальні титри. Для тих, хто не читав книгу Поли Гоукінз, автори стрічки дадуть можливість перевірити свою інтуїцію та спробувати розплутати кримінальний клубок самотужки – найцікавіше відкривається лише у самісінькому кінці фільму. Ну а ті, хто знайомі з оригінальною історією, не залишаться розчарованими: їм буде цікаво побачити, як роман розкрився в екранізації.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції