"Фантастичні звірі і де їх шукати": новий розділ магічного світу Джоан Роулінґ

Це неймовірно масштабний кінопроект – і не відомо, коли він вичерпає себе. 

1926 рік. Нью-Йорк зі своєю джазовою атмосферою та сухим законом зустрічає чарівника Ньюта Скамандера досить сумбурно. Ньют - магічний зоолог, прибуває у місто з валізою повною фантастичних звірів. Чаклун запланував тут декілька ділових зустрічей і мав надмісію – випустити на арізонські простори магічного орла, якого він врятував із неволі. Але все йде шкереберть, коли один за одним з валізи втікають інші звірі. Магічний конгрес США звинувачує англійця у спробі викрити чаклунську спільноту і дестабілізувати стан у країні. До цього на фоні подій фільму у Європі відбуваються постійні жорстокі напади найсильнішого чаклуна того часу Ґріндевальда, що також загрожує викриттю магічного світу.

Аби не вдаватися до спойлерів, на цьому опис сюжету варто і закінчити. На прем'єру магічної стрічки треба бігти хутчіш – бо є заради чого. Розширення світу Гаррі Поттера – одна з найвдаліших ідей у світі кіно останніх часів. Втілювати її у життя взялися  режисер 4-х останніх частин "Гаррі Поттера" Девід Єйтс та автор історії про "хлопчика, що вижив" Джоан Роулінґ. Авторка цього разу не просто написала роман, за яким екранізують історію, а сама взялася за створення сценарію до фільму. Це її перший досвід.

Фантастичні звірі
warnerbros.com

Після завершення роботи над "Гаррі Поттером" Єйтс хотів нових викликів. До повернення у світ магії спочатку поставився скептично, але після того, як Роулінґ надіслала йому сценарій, він змінив свою думку. Створити щось нове, на основі чогось старого та всіма улюбленого – справа не з легких, але Єйтсу це вдалося.

"Фантастичні звірі" вийшли неймовірно масштабними. Події стрічки вкладаються у 2 дні, але так багато подій стаються за такий короткий час, що іноді дивуєшся таланту Роулінг органічно переплітати події та детально проробляти сюжет. Талант Єйтса також вражає – епічні битви на фоні могутнього Нью-Йорка, руйнації міста, прискіпливість до деталей,  дивовижні звірі – це все його рук справа. 

Фантастичні звірі
warnerbros.com

Едді Редмейн, який зіграв Ньюта, ідеально підійшов на роль магічного зоолога зі своєю неповторною харизмою та дитячим шармом. Після того, як побачиш Редмейна у ролі Ньюта, не можливо уявити іншого актора у цій ролі. Для актора робота в цій стрічці стала чи не головною за усю його кар'єру – принаймні він сам так відчуває. Редмейн зізнався, що вперше відчув себе частиною команди. 

Багато уваги у фільмі приділили гумористичній частині. Її на себе взяли Ден Фоглер, який зіграв у стрічці магла і вимушеного компаньйона Ньюта, та мігічний Ніфлер – звірятко, що має неймовірний потяг до коштовностей.

Про жіночих персонажів, на жаль, нічого сказати особливого не можна. Ні Саманта Нортон, ні Катерін Ватерстон ніяк не виділилися впродовж понад двох годин фільму.

Натомість Колін Фаррел був, як завжди, на висоті, а кількасекундна поява на екрані Джонні Деппа зірвала оплески кінозалу. Так, є велика ймовірність, що Депп у наступних частинах "Фантастичних звірів" не обмежиться кількома секундами, а його персонаж стане одним із головних у стрічці. Однак поки немає офіційної інформації, на скільки частин фільму Warner Bros. підписали актора.

То що ж чекає на нас далі? Ще чотири стрічки, які знову занурять глядача в магічний світ Роулінґ та відчути мурахи по шкірі від перших акордів усім відомого саундтреку. Це неймовірно масштабний кінопроект – і не відомо, коли він вичерпає себе. Проте це не Гаррі Поттер. Це цілком окрема історія, у якій зберіглася атмосфера магічного тепла та затишку, до якої хочеться частіше повертатися. 

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: