"Прихована краса". Глибинна єдність з усім на світі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вілл Сміт зіграв свою найкращу драматичну роль. Ви будуте плакати, повірте. 

"Все на світі взаємопов'язано: любов, час, смерть. Ці три речі єднають усі людські створіння на землі. Ми прагнемо любові, нам завжди мало часу і ми боїмося смерті".

Після смерті доньки Говард (Вілл Сміт) почав писати листи. Але не людям, а поняттям – часу, любові та смерті. Із коханням він попрощався, часу написав гнівний лист про його невпинність, а смерті – про несправедливість.

Останні два роки повністю змінили Говарда. Раніше він любив життя, а тепер – ненавидить. Друзі намагаються достукатися до нього, але безрезультатно: горе повністю засіло в його душі. Але в один день Говард зустрічає тих, на кого гнівається найбільше, – адресатів своїх листів – Кохання, Час і Смерть.

прихована краса
cinemablend.com

Вілл Сміт змусив плакати ледь не всіх, хто першими побачили стрічку на допремєрному показі. Герой Сміта втратив найцінніше, що було в його житті – доньку. І почуття, які передав актор, були настільки реалістична, що під час перегляду задаєшся питанням, а чи грає він взагалі? А потім, витираючи сльози, намагаєшся пригадати, чи викликали такі почуття інші його роботи. Безперечно, у нього були й ліпші фільми, але те, як він впорався із роллю Говарда, дає право сказати – це його найкраща драматична роль.

Кіра Найтлі, яка зіграла Любов, показала наскільки це почуття може бути глибоким і всюдисущим: "Я – Любов, не намагайся жити без мене. Я причина всього сущого. Якщо приймеш це, зможеш повернути собі життя".

прихована краса
justjared.com

Смерть, утілена Гелен Міррен, вийшла незвичною і чарівною. Саме від її героїні походить назва і філософська ідея стрічки. Прихована краса – відчуття, яке наступає після дуже болісних втрат, коли в один момент ти відчуваєш глибинну єдність із усім на світі.

Прихована краса
comingsoon.net

Час у фільмі зіграв Джейкоб Латімор. 20-річний актор цікаво виглядає в образі "хлопця з вулиці", та й на фоні своїх колег з багаторічним "голлівудським" стажем зовсім не губиться.

Режисер стрічки Девід Френкель, який на своєму рахунку має драматичні стрічки "Марлі та я", "Диявол носить Prada" й оскароносну короткометражку "Любий щоденик", зміг гармонійно поєднати у своєму фільмі топових акторів таким чином, що ніхто із них не затіняв інших.  Загалом Френкель гарно зрежисував картину, хоча під кінець титрів залишається відчуття певної незавершеності історії.

"Приховану красу" можна назвати найкращим фільмом цього грудня. Його варто побачити на великому екрані й віддатися емоціям: поки світло у залі буде ще вимкнене, ваші сльози ніхто не побачить. А плакати ви будете, повірте.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції