"Прогулянка висотою". Запаморочливе кіно

Дата публікації
Перегляди
1595
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У акробата є лише трос та жердина, а під ним 410 метрів порожнечі! Просто подих перехоплює!

"Прогулянка висотою" з Джозефом Ґордоном-Левіттом у головній ролі від оскароносного режисера Роберта Земекіса – це по суті байопік – фільм-біографія видатного французького канатохідця Філіпа Петі.

Канатоходець Філіп Петі

У 1974 році цей шаленець без страховки пройшовся канатом між вежами-близнюками.  

Канатоходець Філіп Петі

Петі особисто консультував творців картини, вісім днів він провів один на один з Ґордоном-Левіттом, аби той переконливіше зіграв його самого. Француз займався з актором з 9 ранку до 5 вечора майже без перерв. Джозеф у інтерв'ю визнає, це було виснажливо.

Кадр з фільму

Однак він навчився ходити по канату і у більшості сцен трюки виконував сам. Тільки під час зйомок карколомного фіналу його заміняв професійний акробат-дублер.

Головний герой навчився ходити по канату і у більшості сцен трюки виконував сам

Земекіс прагнув, аби поведінка канатохідця і всі його рухи в кадрі були достовірними навіть у деталях.

Режисер вимагав, аби поведінка канатохідця і всі його рухи в кадрі були достовірними навіть у деталях

Найвидовищнішу частину стрічки, звісно, знімали у павільйоні на фоні "зеленки". Більше сотні художників-графіків півроку працювали, аби детально відтворити Нью-Йорк таким, яким він був 40 років тому. Тому, коли дивишся вниз разом з головним героєм чи бачиш його збоку-зверху – ефект присутності гарантований.

Найвидовищнішу частину стрічки, звісно, знімали у павільйоні на фоні “зеленки”

Жоден фільм ще не давав мені такого відчуття висоти. Навіть "Еверест". Там у альпіністів була гора під ногами. Тут у акробата є лише трос та жердина, а під ним 410 метрів порожнечі! Просто подих перехоплює! Те, що все це було насправді неабияк додає адреналіну під час сеансу!

Вежі-близнюки

Сам Філіп Петі після прем'єри запевняв, під час перегляду він був мов на голках. Мовляв, це його історія, і всім відомо – у неї щасливий фінал. Однак у фільмі все настільки по-справжньому, що хоч-не- хоч, а хвилюєшся за "того хлопця" на екрані.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!     

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація