Топ-10 кінопрем'єр другої половини вересня

Лелеки-кур'єри немовлят, історія Сноудена та бойфренд з кілерським минулим  – головні новинки кінотеатрів.

Перший місяць цієї осені відзначається величезною кількістю кінопрем'єр. Я відібрав 10 найцікавіших новинок другої половини вересня – лише ті стрічки, заради яких справді варто піти до кінотеатру.

"СНОУДЕН"

Прем'єра: 15 вересня

Жанр: біографічний/драма

Сюжет. Історія про колишнього співробітника АНБ та ЦРУ Едварда Сноудена, який передав журналістам документи які доводять – влада США стежить за своїми громадянами. Ця історія сколихнула світ три роки тому. Відкривши правду, Сноуден закрив для себе шлях додому. Там його називають зрадником. За екранізацію цієї історії взявся режисер Олівер Стоун. Разом з Джозефом Гордоном-Левіттом вони спробували зрозуміти Едварда Сноудена. Вийшло чи ні – вирішуйте самі.

"ЧУДОВА СІМКА"

Прем'єра: 22 вересня

Жанр: вестерн/бойовик

Сюжет. Мешканцям шахтарського містечка Роуз-Крік на Дикому Заході потрібні герої, які захистять їх від жадібного безпринципного багатія Боуга. Він пропонує місцевим покинути містечко – за гроші. Однак запропонована ним сума настільки мала, що люди сприймають це за образу. Бачачи спротив населення, найманці Боуга вбивають тих, хто відмовляється виїхати з міста. Деякі городяни підкорилися злодіям, та інші вирішили зібрати загін месників. Ними стають семеро ковбоїв та солдатів, які обіцяють дати прочухана незваним гостям Роуз-Крік.

 "СВІТЛО МІЖ ДВОХ ОКЕАНІВ"

Прем'єра: 22 вересня

Жанр: драма

Сюжет. Віддалений острів біля Австралії. Кінець Першої світової війни. Після смерті своєї дитини доглядач маяка і його дружина натрапляють на човен, у якому знаходять мертвого чоловіка та немовля. Пара вирішує, що це доля – і забирає маля, аби виховати, як свою власну дитину. Але вони не уявляють, якими руйнівними будуть наслідки цього рішення.

"ЛЕЛЕКИ"

Прем'єра: 22 вересня

Жанр: комедія/сімейний

Сюжет. Якщо раніше лелеки приносили дітей, то зараз вони займаються кур'єрською доставкою для великого сайту інтернет-продажів. Але випадково лелека Джуніор запускає машину, яка створює дітей, і отримує дуже гарненьке маля – якому треба знайти родину. Поки начальство не дізналось про цей інцидент, Джуніор разом з подругою Лютіком вирушають на своє перше завдання з доставки немовлят.

"ДИТИНСТВО ЛІДЕРА"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: комедія/сімейний

Сюжет. Історія про становлення фашизму в 20-му столітті. Головний герой – юний американець, який живе у Франції. Його батько працює на уряд Сполучених Штатів і допомагає у Версальських перемовинах. Те, чому хлопець стає свідком під час історичних подій, формує його особистість. Так у світі з'являється монстр, який не поступається своїми тоталітарними вихватами найвідомішим тиранам 20-го століття.

"МІЙ ХЛОПЕЦЬ – КІЛЕР"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: комедія/бойовик

Сюжет. Марта все ніяк не може знайти свого принца. Останній, з ким вона планувала пов'язати свою долю, зрадив їй. Після інциденту, який вона бачила на власні очі – дівчина трохи занепадає духом. Але вже через короткий проміжок часу зустрічає свій ідеал. Ним виявляється красунчик з не простим минулим. Він – колишній найманий вбивця.

"ЗАЧИНЩИКИ"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: комедія/бойовик

Сюжет. Ця стрічка може стати однією з найсмішніших комедій про пограбування банку. Колишній працівник фінансової установи разом з коханкою вирішують пограбувати інкасаторів. Але під час операції залишають за собою стільки слідів та доказів свого злочину, що 17 мільйонів доларів їм не приносять нічого хорошого.

https://www.youtube.com/watch?v=522vOVjQYY0

"ІНКАРНАЦІЯ"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: жахи

Сюжет: Екзорцист Сет Ембер має рідкісний дар: він здатен проникати у свідомість одержимих. Звичайна для нього справа – вигнання демона, що заволодів тілом маленького хлопчика – перетворюється на хрестовий похід. Сет з'ясовує, що саме цей демон винний у смерті його сім'ї. 

"ГЛИБОКОВОДНИЙ ГОРИЗОНТ"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: драма/бойовик

Сюжет: Коли вони заступали на вахту та прощалися зі своїми родинами – навіть не підозрювали, що можуть не повернутися. Вибух на нафтовій платформі "Глибоководний горизонт" у 2010-му у Мексиканській затоці став однією з наймасштабніших екологічних катастроф в історії. А для тих, хто перебував там під час вибуху, ці події були ще трагічнішими.

"ВОНА"

Прем'єра: 29 вересня

Жанр: драма/триллер

Сюжет. Мішель має великий бізнес, невдалий шлюб та сина, який вже давно живе сам по собі. Одного разу до неї в дім вдирається чоловік у чорному і ґвалтує. Та вона не заявляє у поліцію. Після цього інциденту у кожному чоловікові вона бачить свого насильника. Мішель вирішує знайти його, і коли все-таки знаходить, обидва виявляються втягнутими у дуже цікаву гру, яка у будь-який момент може вийти з-під контролю.  

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Наступна публікація