Топ-5 фільмів про справжню дружбу для всієї родини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ці стрічки показують, що таке справжня, щира й непідкупна дружба.

Щоб з вами не відбувалося, якщо є поруч справжні друзі — витримати можна будь-які негаразди. Головне, аби такі були! Адже справжня дружба вимагає віддачі, вміння йти на компроміси та чути одне одного. Це підбірка фільмів для вас та ваших малих, які показують що таке справжня, щира й непідкупна дружба.

1. "КОРОЛІВСТВО ПОВНОГО МІСЯЦЯ", 2012 рік

Якщо ви досі не бачили жодного фільму Веса Андерсона, то вам нічого не відомо про якісне сучасне кіно, адже у цього хлопця кожна картина — естетичний екстаз. Ця історія про дітей, але дивитися радимо й "дорослим дітям", бо всі фільми Веса саме для таких. Події відбуваються у 60-ті роки.

Досить дивні дванадцятирічні хлопчик і дівчинка закохуються в одне одного та тікають з літнього табору, тепер на них чекає купа пригод та неприємностей, але дружбу не зламати, а справжнє кохання не зупинити! Фільм має премію "Золотий глобус" за найкращу комедію, був номінований на Оскар, а ще відзначений Британською та Американською кіноакадемією. 

2. "МІСТ У ТЕРАБІТІЮ", 2007 рік

Екранізація однойменного роману американської письменниці Кетрін Патерсон. Попереджаємо, тут ви будете плакати усією сім’єю, але це будуть сльози очищення. Прекрасна та щемлива історія дружби хлопчика на ім’я Джесі та його сусідки Леслі, буденне життя яких, ой яке несолодке, а попереду ще багато втрат та розчарувань.

Незважаючи на увесь морок, їхні щирі серця спроможні вигадати свій особливий світ у якому, вони геройськи перемагають усе навколишнє зло. Та й в цілому це захоплива пригода з елементами фентезі та гарним гумором. 

3. "ПЕРЕВАГИ СКРОМНИКІВ", 2012 рік

Картина створена на основі однойменного роману Стівена Чбоскі (який також виступив режисером та сценаристом). 

Історія дорослішання першокурсника Чарлі, непопулярного та сором’язливого. Він зустрічає нових абсолютно відірваних друзів, які перевертають його пасивне та зважене життя з ніг на голову. Тут і теми булінгу, першого сексу, наркотиків, суїциду, нещасного кохання та інших проблем перехідного віку.

4. "МАЛЕНЬКИЙ НІКОЛЯ", 2009 рік

Цей сімейний фільм є екранізацією історій про маленького Ніколя легендарного французького письменника Рене Госіні (який подарував світу Астерікса та Обелікса).

Дія відбувається у 1950-ті роки. Хлопчик, років восьми — Ніколя — ходить в досить буржуазну початкову школу і займається звичайними для свого віку дурницями. У нього є батьки та придуркуваті друзі, і все наче як у всіх.

Але, одного дня йому починає здаватися, що батьки стали поводитися якось підозріло, і він накручує себе, що невдовзі вони заведуть нову дитину, а його вивезуть в ліс. І хоч реальних підстав для подібного перебігу подій немає, але Ніколя з друзями вирішують, що сидіти склавши руки не можна і через це починається багато безглуздих пригод!

5. "ВЕЛИКИЙ ДРУЖНІЙ ВЕЛЕТЕНЬ", 2016 рік

Пригодницьке фентезі, зняте Стівеном Спілбергом за однойменною книжкою Роальда Дала. 

Історія про дівчинку з сирітського притулку на ім'я Софі, яка одного разу зустріла загадкового велетня. Це саме той, хто дарує всім дітям добрі та мрійливі сни.

Але, не все так прекрасно. Адже, окрім нього існують і різні чудовиська, яких просто неможливо не боятися. Тому Велетень та Софі розробляють щодо боротьби з поганцями. Робота над створенням цього фільму тривала понад двадцять років — варто подивитися.

Джерело: інформаційно-культурний портал Yabl

Залиште свій коментар

Вибір редакції