Навіть Кріс Гемсворт і Тесса Томпсон не здатні врятувати черговий невдалий сиквел "Людей у чорному".

Моллі (Тесса Томпсон) завжди знала, що прибульці існують, от тільки влада все приховує. Ще відколи маленькою дівчинкою побачила, як двоє агентів Людей у чорному стерли пам’ять її батькам. Подорослішавши, вона не припиняє своїх пошуків, аж доки вони не приводять дівчину до суперсекретного відділу MIB, покликаного без вихідних захищати планету від позаземних загроз.

"Люди в чорному: Інтернешнл" є водночас продовженням і спін-офом культового фільму 1997-го року з Віллом Сміттом про секретний відділ, який бореться з лихими прибульцями і приховує їхнє існування від звичайних людей. Від самого початку творці "Інтернешнла" дали глядачам зрозуміти, що збираються кардинально перезапустити "Людей у чорному" з новими героями, новим відділом і загалом новим підходом.

Для початку, це перший фільм у франшизі, зрежисований не Баррі Зонненфельдом. Цього разу його крісло посів Фелікс Ґері Ґрей ("Законослухняний громадянин", "Форсаж 8"). Зміна режисера була цілком очікуваною. Тоді як перші "Люди в чорному" можна сміливо вважати справжньою класикою 90-х, обидва продовження, за якими стояв Зонненфельд, були просто гіршими і не такими цікавими копіями оригіналу.

Багато критиків уже встигли порівняти нових "Людей в чорному" з попередниками. І, хоча нова частина позичає щось з обох, усе-таки напрошується порівняння з іще одним фільмом, який вийшов лише три роки тому. Мова йде про сумнівно відомий римейк "Мисливців за привидами" 2016-го.

Обидва фільми є продовженням і водночас спін-офом популярної серії. Обидва були черговою спробою студії Sony запустити власну франшизу а-ля Marvel (бідолахам це ніяк не вдається останні п'ять років). Обидва слідували за трендом брати на головні ролі жінок. Зрештою, обидва мали Кріса Гемсворта і його неабиякий талант до комедійних ролей, який навіть в Marvel  вже роздивилися.

Люди у чорному, 3, гіфка

Хороші новини: новим "Людям в чорному" все-таки далеко до рівня катастрофи, якою були "Мисливці". Погані новини (особливо для студії): нову серію фільмів про MIB він точно не розпочне. "Люди в чорному: Інтернешнл" — це, цитуючи Дятлова з серіалу "Чорнобиль", "не блискуче, не жахливо". Це просто ще один сиквел "Людей у чорному". Ще одна не така цікава копія. Подекуди, навіть гірша за дві попередні.

Це просто ще один сиквел "Людей у чорному". Ще одна не така цікава копія. Подекуди, навіть гірша за дві попередні.

Нові герої і їхні виконавці Кріс Гемсворт і Тесса Томпсон — без сумніву, найкраща частина фільму, і, можливо, найкращий акторський дует в американському кіно. Ці двоє надзвичайно приваблих людей — Томпсон з її живою харизмою і Гемсворт з його шармом старого Голлівуду — прекрасно відіграють один від одного. Вони були блискучими напарниками в останньому "Торі" та "Месниках: Фінал" і перенесли ту саму хімію у відділ боротьби з інопланетними загрозами. Деякі сцени між ними варті того, щоб піти на цей фільм суто заради них.

Люди у чорному, 2, гіфка

До того ж треба віддати належне "Інтернешнл". Нові персонажі виявилися не просто калькою Агента J і Агента K. Моллі —незвичайна героїня для цієї кіносерії, і річ зовсім не в тому, що вона, власне, героїня, а не герой. Просто як персонаж Валькірії з "Тору: Раґнарок", вона сміливо бере справу у свої руки і сама виходить на MIB. Агент H Кріса Гемсворта — взагалі повна протилежність персонажу Томмі Лі Джонса з його фірмовим кам’яним виразом обличчя, від якого стигне кров і кисне молоко.

Оригінальні "Люди в чорному" поєднували пригоди з гумором. "Інтернешнл" теж намагається це робити, але далеко не так вдало. Виконавці головних ролей Кріс Гемсворт і Тесса Томпсон — чудові комедійні актори з прекрасним таймінгом, але, просто як в останніх "Мисливцях за привидами", їм тут особливо ні з чим працювати. Більшість жартів у фільмі або відверто слабкі, або страшенно банальні.

Люди у чорному, 4, гіфка

Новий режисер, на жаль, не привносить у світ секретних агентів нічого нового. Ані нові локації, нові прибульці чи ґаджети, ані камео Ліама Нісона та Емми Томпсон, і вже точно не занудні комп’ютерні лиходії №276 не здатні замінити такий необхідний тут свіжий погляд.

Після "Людей у чорному: Інтернешнл" вам, найімовірніше, не захочеться подивитися у нейтралайзер, але водночас є набагато веселіші фільми з Крісом Гемсвортом і Тессою Томпсон.

Залиште свій коментар