Топ-5 улюблених комедійних серіалів українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

2019 року українські глядачі найбільше часу приділили перегляду саме цих п’яти серіалів.

Ідеальний час новорічних свят, коли днями можна валятись вдома в режимі "ковдра, чай, смаколики, серіали" вже минув, а отже, треба включатись в роботу і сміливо підбивати підсумки року, що минув. Тобто, серіальні підсумки — а вони, до речі, виявились цікавими. Згідно з даними каналу Paramount Comedy, у 2019-му його глядачі найбільше часу приділили перегляду п’яти своїх улюблених серіалів.

1. "ДРУЗІ"

Серіали 2019, для блогів_1
warnerbros.com

Улюбленцем глядачів у 2019-му став культовий серіал (та-даам) "Друзі". Як не крути, а навіть за 25 років із моменту виходу на екрани він не здає позицій. Впевнена, що так триватиме ще багато років поспіль. Воно й не дивно: важко не закохатися у дивакувату поведінку Фібі, розумницькі розмови Роса, азартність Моніки, забаганки Рейчел, доволі специфічний гумор Чендлера та ненажерливість Джої. А потім цитувати їх доречно і ні (теж так робили?).

А нещодавно мережу облетіла чутка про те, що легендарна шестірка знову збереться разом, вперше після завершення серіалу, аби потішити своїх фанів у всьому світі. Щоправда, офіційного підтвердження ще не має, тож залишається просто чекати і сподіватись на нову зустріч із давніми друзями.

2. "ТЕОРІЯ ВЕЛИКОГО ВИБУХУ"

Серіали 2019, для блогів_4
warnerbros.com

До "Друзів" приєднується серіал, останній 12-й сезон якого вийшов у травні 2019 — "Теорія Великого вибуху". І цей серіал, як не дивно, також про друзів і їх повсякденні пригоди. Високолобі вчені намагаються зрозуміти, яким чином їм поводитися в повсякденному житті, де теореми та формули не допомагають. Протягом дванадцяти сезонів хлопці вчаться спілкуватися, ходити на побачення і не відлякувати від себе все живе. Звісно, головною "дівчиною" в їхньому житті є фізика, але знайомство зі справжньою відірвою Пенні змінює життя ботанів назавжди.

Цікаво, що одна з акторок серіалу, Маїм Бялік, як і її героїня Емі Фара Фаулер, вивчала нейробіологію і навіть захистила дисертацію. Тому в ролі дещо схибленої на науці подружки Шелдона Маїм виглядає дуже переконливо.

3. "ОСТАННІЙ СПРАВЖНІЙ ЧОЛОВІК"

Серіали 2019, для блогів_3
fox.com

"Останній справжній чоловік" — сьогодні тема прав жінок у сучасному світі актуальна, як ніколи. А як щодо чоловіка-борця за власні права? Як вам такий поворот? Серіал розповідає про чоловіка, який раптом усвідомив, що живе у світі жінок. Тут все підконтрольне їм. На роботі він професіонал і користується повагою колег, проте всі здобутки маркетингового директора не мають великої ваги, коли він опиняється вдома. Тут світ живе за іншими законами і це ще той виклик для Майка Бакстера. Єдине, що має значення — забаганки його дівчат: дружини Ванесси і доньок — Крістіни, Менді та Ів. Головне питання — чи зможе головний герой придумати, як зробити так, щоб чоловіки посіли гідне місце в суспільстві?

А ще класна новина: творці серіалу вирішили продовжити історію і вихід нового сезону відбудеться у Штатах уже 2 січня 2020. Юху!

4. "У ФІЛАДЕЛЬФІЇ ЗАВЖДИ СОНЯЧНО"

Серіали 2019, для блогів_5
fox.com

Цей серіал другий рік поспіль стає одним із найпопулярніших серед глядачів Paramount Comedy. "У Філадельфії завжди сонячно" — абсолютна протилежність більшості серіалів у рейтингу. Хоча в центрі сюжету ми знову бачимо групу друзів, власників ірландського паба, їхні стосунки та поведінка, ой, як далекі від ідеалу дружніх стосунків: інтриги, егоїзм, намагання самоствердитись — і це ще неповний перелік.

Однак місце для душевності і щирих почуттів у серіалі також є. Очевидно, таке поєднання незвичної щирості, асоціальної поведінки та гумору робить серіал популярним у всьому світі. До речі, "У Філадельфії завжди сонячно" на сьогодні є одним з найдовших ситкомів в історії американського телебачення. Уявляєте?

5. "КОРПОРАЦІЯ"

Серіали 2019, для блогів_2
cc.com

Останню позицію в топ-2019 посідає серіал "Корпорація", який можна сміливо назвати проривом року. Про що ж він? Про двох друзів Мета і Джейка, молодших менеджерів великої корпорації, які намагаються просунутися кар’єрними сходами, але у них постійно трапляються неприємності. Хлопцям доводиться виплутуватись із різних ситуацій, в чому їм допомагає їхня вірна подружка Грейс — колега із відділу кадрів.

Серіал яскраво передає "внутрішню кухню" великих корпорацій і стиль життя так званого "офісного планктону" під соусом відбірного гумору. Особливістю цього шоу є те, що ролі головних героїв виконують сценаристи та виконавчі продюсери — Джейк Вейсман і Мет Інгебретсон.

Отже, у вас тепер є 5 добірних серіалів, які точно прикрасять свята та вихідні. Приємного перегляду!

Залиште свій коментар

Вибір редакції