Як пасти котів і збирати себе докупи — 5 книжок з крутими лайфхаками

Як пасти котів і збирати себе докупи — 5 книжок з крутими лайфхаками

Фото: ТСН.ua

У цій добірці ви знайдете те, що необхідно для самоорганізації, самоствердження і досягнення успіху.

У цих книжках викладено те, чого усім нам іноді не вистачає у повсякденному житті, а саме — уміння дружити з іншими і насамперед з самим собою. Тож зібрані авторами професійні інструменти, творчі лайфхаки та практичні вправи — це те, що необхідно для самоорганізації, самоствердження і досягнення успіху.

КЕРОЛ ФЛЕМІНГ. ГОВОРИТИ ЛЕГКО ТА НЕВИМУШЕНО. ЯК СТАТИ ПРИЄМНИМ СПІВРОЗМОВНИКОМ. — Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020 рік

Фото: ТСН.ua

Ця книжка — про численні аспекти "легкої світської бесіди" і мистецтво красиво розмовляти. Її авторка — кваліфікований логопед і тренер з мовних технік — вважає, що у спілкуванні не існує навички важливішої за так звану бесіду "ні про що". З її допомогою ви навчитеся: легко починати розмову та елегантно "виходити" з неї підтримувати бесіду одразу з декількома співрозмовниками правильно їсти, пити та рухатися під час розмови, надати своїй вимові максимальної привабливості, стати уважним та цікавим співрозмовником, завести нові корисні знайомства завдяки комунікативним навичкам.

"Якщо треба попрактикуватись у вмінні вести невимушену та приємну світську бесіду, я виведу вас із затінку й направлю на сонячний бік вулиці, — закликає авторка. — Я витягну вас із вашого мікросвіту та відправлю в макрокосм, де ви зустрінете інших людей. Для багатьох із вас ті інші люди перебувають по інший бік стіни, яку називають "соціофобія" Ви вийдете зі свого "внутрішнього світу" назустріч новим стосункам, чого ніколи б не трапилося, якби ви продовжували концентрувати увагу лише на собі". Оскільки мистецтво красиво розмовляти — секрет особистого успіху кожного з нас, а все довкола починається зі слова, то нехай це буде легко, невимушено та вишукано!

ДЖ. ГЕНК РЕЙНВОТЕР. ЯК ПАСТИ КОТІВ. — Х.: Фабула, 2020 рік

Фото: ТСН.ua

Ця книжка про того, хто, як і коти, позбавлені стадного інстинкту, — програмістів, а також про те, як навчитися ними керувати задля досягнення найамбітніших цілей в IT-індустрії. "Лідерство вимагає від вас цілої низки нових навичок, і не лише програмістських тонкощів, — пише автор у розділі "Як вести за собою стадо". — Ви визначите ключові сфери, які потребуватимуть вашої пильної уваги. В іншому разі ви побачите, як вас ведуть у хибному напрямку, а ваша команда розбігається, немов налякані кицьки. Я не хочу, щоб ви цитували лорда Байрона і були серед "небагатьох, чий дух пливе понад розбитим щастям".

Крім цього, у книжці чимало порад для програмістів про те, як працювати (і співпрацювати) у колективі. Зокрема, у розділах "Як управляти керівником", "Як проводити поради", "Як співпрацювати зі своїм начальником" і навіть "Як дати копняка своєму улюбленцю", автор розкриває всі тонкощі роботи з програмістами. Таким чином, ця книжка — не фальшива наука про управління, а скоріше висловлення думки, що створення чудового програмного забезпечення є мистецтвом, засвоєним на досвіді, який завжди був найкращим викладачем. Усе, що ви знайдете тут, — синтез ідей, які було засвоєно від цього постійного і вірного вчителя.

ТАРА ШУСТЕР. КУПИ СОБІ ТОЙ ДОВБАНИЙ БУКЕТ: ТА ІНШІ СПОСОБИ ЗІБРАТИСЯ ДОКУПИ ВІД ТІЄЇ, КОТРІЙ ВДАЛОСЬ. — К.: Yakaboo Publishing, 2020 рік

Фото: ТСН.ua

У цій книжці авторка, ділячись своїми відкриттями, розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам вона змінила свою свідомість, тіло та стосунки і навчить вас, як: вдавати вдячність, поки не відчуєте вдячності; як насправді розкопати та зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани; як розпізнати несвідомі переконання-самообмеження і позбутися їх; як розвінчати внутрішнього недруга та захиститися від самокритики; як розпочинати кожен день з готовністю створити собі життя, яке ви дійсно обожнюватимете.

"Книжка, що ви її зараз тримаєте в руках, — уточнює авторка, — це історія того, як я виросла з людини-катастрофи, яка не надається до контролю й ненавидить себе, у щасливу-стабільну-вдячну-радісну й відкриту до пригод особу. Я написала її, бо вважаю, що в історіях про те, як я навчилася про себе дбати, ви знайдете перевірені й правдиві, практичні й приємні інструменти зцілення і турботи про себе".

ВАЛЕРІЯ КОЗЛОВА. ТЕХНОЛОГІЯ EQ-BOOST. ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ У БІЗНЕСІ ТА ЖИТТІ. — Л.: Видавництво Старого Лева, 2019 рік

Фото: ТСН.ua

Авторка цієї книжки впевнена, що бізнес, кар’єра, як і все наше життя — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших.

Тож, якщо ухвалюєте рішення на емоціях, а потім шкодуєте про його наслідки, або довго зважуєте всі "за" і "проти", підраховуєте, намагаєтеся спрогнозувати — і втрачаєте шанс, бо варто було довіритися інтуїції й прийняти рішення швидко, тоді ця книжка для вас. У ній мова про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.

СЕРГІЙ ГАВРИЛОВ. ВСІ КРАПКИ НАД "І" СТОРІЄЮ. СТОРІТЕЛІНГ ДЛЯ СЦЕНАРИСТІВ, ПИСЬМЕННИКІВ ТА БЛОГЕРІВ. — Л.: Pabulum, 2019

Фото: ТСН.ua

Як відомо, сторітелінг — це не лише про книжки чи кіно. Він необхідний також у прагматичних сферах — у бізнесі, політиці, менеджменті й навіть освіті. Тому ця книжка буде однаково цікава і корисна письменникам, сценаристам, блогерам і всім, хто хоче бути почутим у сучасному інформаційному світі. Як саме це зробити? Подавати інформацію максимально стисло і структуровано, емоційно і образно можна через історію.

Бути хорошим оповідачем, що непросто, але можливо. Якщо, звісно, навчитись сторітелінгу. Тож як розвинути ідею і тему, як створити фабулу і сюжет, героя і конфлікт, як працювати зі структурою і опорними точками — про все це розповідає автор книжці. У якій, між іншим, так само зібрано професійні інструменти, творчі лайфхаки та практичні вправи, щоб упорядкувати думки і розповісти свою історію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація