6 комедійних серіалів для будь-якої компанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Добірка серіалів, в яких на вас чекає справжній калейдоскоп гумору, дружби та яскравих жартів.

Навіть найбільш переконані скептики під кінець року починають вірити в те, що все зміниться на краще, і шукати цьому підтвердження. Що вже говорити про людей, які щиро люблять свята і радіють кожній дрібниці, яка допомагає створити ту саму незрівнянну атмосферу!

Я вважаю, що улюблений серіал на екрані телевізора або комп'ютера — це не просто білий шум, під який ми прикрашаємо ялинку, прасуємо святковий одяг або ріжемо салати. Це важлива дрібниця, яка створює святковий настрій.

Серіали — невід'ємна складова життя більшості сучасних людей. Їхні герої для багатьох з нас стали друзями, а для деяких — навіть членами сім'ї. Тому коли справа стосується передсвяткової метушні, з усіма цими "Караул!" та "Не встигаю!", улюблений серіал, нехай навіть у фоновому режимі, здатний надати терапевтичного ефекту.

І з огляду на величезну кількість крутих серіалів і майданчиків для їх перегляду, я, як віддана прихильниця серіалів, чудово розумію, що багатий вибір — це дуже жорстока штука! Тому, щоб ніхто з глядачів не повторив сумну долю буриданова віслючка, який не міг вибрати між двох гірок смачного сіна, я підготувала невелику добірку моїх улюблених американських серіалів, в яких на вас чекає справжній калейдоскоп гумору, дружби, яскравості, жартів, що запам'ятовуються і цитат "на віки".

Ці серіали я готова дивитися як на свята, так і після них. Чого всім і бажаю.

1. Отже, якщо ви проводите свята у великій, галасливій і різнотипній компанії — "Теорія великого вибуху" вам на допомогу! Де, як не в "теорії", ви почуєте яскраві різнопланові жарти, які гарантовано оцінять люди з абсолютно різними інтересами — і вчені-ботаніки, і красиві довгоногі блондинки, і дорослі, і молоді, і веселуни, і зануди, і ті, хто обожнює комікси, і ті, чия настільна книга — підручник з фізики. Марні спроби головних героїв розібратися з найпростішими побутовими завданнями змусять реготати будь-якого.

Теорія великого вибуху, для блогів
bigbangtheoryupdates.com

2. Якщо у вашій святковій компанії будуть діти, вашої паличкою-виручалочкою стане серіал "Юний Шелдон". Кожна дитина, як правило, всіма правдами і неправдами буде вибивати для себе улюблений мультик або фільм, і щоб святкування через пару хвилин після початку не перетворилося на суцільний колапс, достатньо просто увімкнути дітям серіал про юного розумника Шелдона, який проводить "геніальні" відкриття і постійно потрапляє в смішні ситуації. Дітям і фанатам "Теорії великого вибуху" цей спіноф серіалу точно "зайде".

Юний Шелдон, для блогів
cbs.com

3. Якщо у ваших планах проводити свята в родинному колі, для створення атмосфери рекомендую один з моїх улюблених сімейних серіалів — "Голдберги". Душевний ситком, який не просто змусить вас сміятися від душі, а й перенесе в Америку вісімдесятих з її неповторною і такою трушною атмосферою. В епіцентрі серіалу — дуже ексцентрична єврейська сімейка, ритм життя якої задає невгамовна мати. Її цілющі обійми і пропелер в потрібному місці не дають спокою нікому з членів сім'ї.

Голдберги, для блогів
ABC.com

4. Для святкової тусівки друзів із спільною American dream ідеально підійде серіал "Труднощі асиміляції". Чи чули вислів "Добре там, де нас немає"? Впевнена, що чули і точно знаєте, що одна справа відвідувати місто чи країну з екскурсією, і зовсім інше — жити там. Ось так і герої цього серіалу — переїхати переїхали, а ось очікування з реальністю не за всіма пунктами у них співпали. Впевнена, що спостереження за непростим, але дуже смішним процесом асиміляції молодої тайванської сім'ї в Сполучених Штатах дев'яностих принесе вам масу задоволення і цитат "на кожен день".

Труднощі асиміляції, для блогів
ABC.com

5. Увійти в новий рік з новими силами вам допоможе серіал "Просто немає слів" — смішний і водночас дуже мотивуючий ситком про вічну проблему батьків і дітей,  а також про  пошук власних шляхів виходу із, здавалося б, безвихідних ситуацій. Трохи драми, багато яскравого гумору і звичайно ж інтрига — три компоненти ідеального серіалу, який гарантовано зарядить вас енергією і натхненням на весь наступний рік.

Просто немає слів, для блогів
ABC.com

6. А для перегляду з батьками краще серіалу "Мамця" просто не знайти! Що в ньому хорошого, запитаєте ви? А те, що через сміх і сльози він вчить турботі, розумінню близьких, мудрості любити, прощати і відпускати. Ну і ще вчить того, як в процесі не прибити всіх навколо і впоратися зі своїми внутрішніми демонами. І все через призму яскравих побутових жартів.

Мамця, для блогів
ABC.com

Мій досвід свідяить про те, що ця добірка серіалів підійде не тільки для перегляду на свята, а й взагалі на всі випадки життя, тому сміливо вмикайте телеканал Paramount Comedy та приймайте порцію позитиву.

Залиште свій коментар

Вибір редакції