Астрологічний секс-прогноз на квітень: які Овни коханці

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Астрологічний секс-прогноз на квітень: які Овни коханці

Фото: ТСН.ua

Якщо ваша друга половинка Овен, то очікуйте у квітні пристрасного сексу.

Стародавні цивілізації давно зрозуміли вплив зірок та планет на долю і життя людей. Астрологічна система, придумала у Вавилоні досі розбурхує людську уяву. З минулого блогу ви більше дізналися, які Риби у ліжку. Проте весна сильніше вступає у свої права і від 20 березня до 19 квітня Сонце перебуватиме в астрологічному знаку Овна, тому сьогоднішня розповідь саме про секс-пригоди народжених під цим знаком.

Відважні, мужні та рішучі Овни володіють властивістю мобілізувати внутрішні сили. Зухвалий і гарячий Овен буде пристрасним коханцем, якому відчайдушно потрібна перемога. Якщо Овна хтось приваблює, то він не буде вдаватися до хитрощів чи маніпуляцій, а буде йти напролом. Адже, символом Овна, першого знака у зодіакальному колі, є бараняча голова з рогами.

Якщо Овни дають обіцянку бути вірними, то представники цього знаку будуть відданими, проте не до смерті, а лише на певний період, приміром, поки у стосунках не виникнуть певні проблеми. Іноді на розв'язання викликів у парі в Овна просто не вистачатиме терпіння. Саме через це деякі представники цього знаку схильні до серій романів.

Серед ерогенних зон Овна: вуха, волосся, задня частина шиї, язик тощо. Тому, якщо ви хочете, щоб Овен почав збуджуватися упівоберта, скуйовдіть йому волосся або грайливо поцілуйте у вухо.

Овен в усьому має бути головним і в ліжку теж, причому, це не залежить від статі цього прекрасного представника вогняних знаків. Якщо ви хочете провести спокійну ніч з Овном, то краще одразу забути про такі плани. В Овнів бурхлива сексуальна фантазія, вдень вони можуть програвати в голові тисячі еротичних думок з собою і вами у головних ролях. Тому вночі вони не зможуть просто так заснути, не реалізувавши свої бажання у життя. Серед популярних еротичних вигадок цього знака, коли пристрасний Овен рятує кохану з неволі.

Овен в усьому має бути головним і в ліжку теж, причому, це не залежить від статі цього прекрасного представника вогняних знаків

Через свою вогняну природу Овни можуть дуже легко сказати «Я тебе кохаю», причому вони не кривлять душею, а насправді вірять у те, що кажуть. Мужні Овни турбуються про тих, кого люблять. Проте у них погано виходить комусь підкорятися. Вони схильні покладатися на свої сили, проте водночас можуть бути егоїстичними. Шалена внутрішня енергія змушує їх виявляти наполегливість та часто сперечатися навіть після класного сексу. Як і вимагає їхній баранячий символ, вони рухаються вперед до мети, стрімголов, при цьому керуючись лише однією мріє чи ідеєю.

Овнів дуже збуджує погляд партнера з хитринкою, червона та сексуальна білизна, шкіряна одежа. Якщо ви хочете привабити до себе Овна, то станьте беззахисними перед його романтичним і сильним напором. Овни здатні на щедрі та дорогі подарунки, проте лише під дією моменту.

У довготривалих сексуальних стосунках Овнам треба ваш захват і підтвердження, що їх люблять. Бо в інакшому випадку можливий флірт з іншими людьми та навіть зради. Додам, що Овни цінують вірність партнерів, причому вона має бути справжньою. Якщо Овен затримується на роботі, ви маєте сісти і терпляче його чекати. Не думайте у цей момент, що Овен вас зраджує, представникам цього знаку зодіаку є чим зайнятися.

З усім тим, енергійні та схильні до сексуальних ігор Овни завжди готові взяти на себе ініціативу у стосунках. Їхній ентузіазм може зробити ваші еротичні пригоди прекрасними, бо вони не бояться експериментів.

Що потрібно для щасливих стосунків в ліжку з Овном? Спокійно ставитися до його егоїзму і байдужості до ваших потреб. Для підтримки гармонії просто усвідомте, що Овен вважає, що знає краще як все зробити. Страшне горе чекає на того, хто наважиться суперечити Овну. У такому випадку сварок не минути.

Проте представники цього вогняного знаку не вміють ображатися занадто довго. Овни сильно гніваються, але швидко охолоджуються. Щоб шалений гнів Овна минув швидше, слід йому гарненько полестити. Саме компліменти повернуть йому гарний настрій, щоб повернутися до сексуальних ігрищ.

Підсумовуючи все вище сказане, пам’ятайте про те, що Овни одні з найбільш пристрасних та романтичних знаків зодіаку. У сексуальних стосунках з Овном ви отримаєте чимало насолоди, проте поза ліжком із цим знаком зодіаку буває досить складно.

Наступна публікація