Астрологічний секс-прогноз на травень: які Тельці коханці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо ваш коханець — Телець, то вас очікує чуттєвий секс у травні.

Від 20 квітня і до 20 травня час належатиме астрологічному знаку зодіаку під назвою Телець. Через це наступна моя розповідь про еротичні пригоди у ліжку — саме про цей знак зодіаку.

Телець — це знак стихії землі, а тому представники цього знаку наділені твердим характером, практичністю, великою силою волі, а також почуттям прекрасного і любов’ю до розкошування, що пов’язано з управителем Тельців — планетою Венерою, яка названа на честь римської богині кохання, сексуальних утіх та краси.

Тельці постійні, іноді консервативні та законослухняні. Вони схильні відстоювати власну точку зору і керуватися звичними та надійними моделями поведінки, які були виправдані у минулому.

Саме приналежність до цього знаку зодіаку і визначає поведінку Тельців у ліжку. Вони чуттєві, але повільні, проте водночас будуть добиватися свого, адже символом цього знаку зодіаку є бик, саме він зображений на емблемі Тельців. У стосунках вони повністю віддаються партнеру і вимагають навзаєм абсолютної вірності. Якщо ви все ж таки наважитесь зрадити Тельця, то будьте обережні, адже вони — найревнивіший знак зодіаку. До того ж вони дуже власницькі у стосунках.

Щодо сексуальних уподобань Тельців, то їхні ерогенні зони — це шия, язик та органи чуттів. Язик у Тельців дуже розвинутий, тому можна подразнити його перед сексом різноманітними стравами, розігрівши смакові рецептори (пригадаймо хоча б сцену з "Дев’ять з половиною тижнів"). У ліжку з Тельцями не варто поспішати, слід робити все поступово, не підштовхуючи представника цього знаку зодіаку до експериментів.

Тельців збуджують гарний та чуттєвий масаж, шовковий і шкіряний одяг, ароматна і цікава їжа, хороші парфуми та… гроші. Тельці будуть просто у захваті, якщо ви займетеся з ними сексом на шовкових простирадлах.

Оскільки, як вже йшлося вище, цей знак націлений на відчутні та матеріальні речі, його коханці можуть страждати від деякої холодності і відсутності уяви у ліжку у Тельців. Вони не будуть підлаштовуватися під час і не намагатимуться зрозуміти, що ви відчуваєте під час сексу. Телець добився вас, зізнався у коханні чи бажанні плотських утіх, демонструє свою прив’язаність, але на цьому емоційні вияви закінчуються, бо Тельці — просто представники дуже прагматичного знаку зодіаку.

Афродизіаками для Тельця будуть шоколад, парфуми, де переважає аромат мускусу, різноманітні ефірні олії (перевірте їх на можливість алергії перед використанням — Ред), трюфелі тощо. В еротичних фантазіях Тельця секс відбувається з готовими на все партнерами в екзотичному та духмяному оточені, наприклад, це султанський палац з наложницями.

Практичний Телець вважає, що стосунки з ним не потребують постійних доказів приязності. Проте Тельцям потрібне відчуття безпеки, а тому дім (квартира, будинок — Ред,) та авто будуть гарними якорями для постійності та ознакою статусу. Іноді Тельці не здатні розірвати стосунки, бо вони не можуть покинути свій дім, в який вони чимало вклали. Кінець стосунків стане для Тельців дуже болючим, особливо, якщо йдеться про поділ майна.

Кінець стосунків з Тельцем небезпечний ще й тим, що у цей момент ззовні поступливий та лагідний знак зодіаку згадує, що він — бик і різко стає впертим, "б’є копитом і роздуває ніздрі". Оточення жахається його поведінці, проте ні в якому разі не можна у цей час сміятися над Тельцями чи дражнити їх, бо у них — найдовша пам’ять серед всіх знаків зодіаку і вам цей ганебний епізод ще пригадають. Якщо спровокувати Тельця, то вони можуть осатаніти та втратити контроль над собою.

Наостанок скажемо, що Тельці дуже обережні у виборі другої половинки, а тому вірні у стосунках, турботливі та віддані партнери. Цього ж вони очікують від вас, тому — не розбивайте їм серце.

Наступна моя розповідь буде про те, які Близнята коханці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції