Чого чекати від останнього у році ретроградного Меркурія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це прекрасний час, щоб завершити незавершене.

Тричі на рік Меркурій перебуває у ретроградному русі, але хвилюватися не варто — планета не сходить із орбіти й землянам загрожує хіба що енергетично. Ретроградний рух означає, що Меркурій рухається в Зодіаку (циклові із 12 сузір'їв) у зворотному напрямку. Зазвичай такий період триває близько трьох тижнів.

У 2018 році ми вже пережили два періоди ретроградності цієї планети, й нині слід готуватися до третього — він почнеться 17 листопада і триватиме до 7 грудня.

Ви скажете, що купу років жили й ніяка ретроградність на вас не впливала. Але це не так. Звісно ж, ви помічали, що у певні періоди впродовж року у вас раптом починають губитися важливі робочі документи, листи перестають знаходити своїх адресатів, а спілкування із людьми стає важчим. Тому, езотерики беруться пояснити, яких викликів та перспектив очікувати і як себе поводити, щоб пережити цей період якомога легше.

Меркурій названий на честь римського бога у крилатих сандалях. Саме він швидко доставляв повідомлення богів і був покровителем торгівлі, спілкування та хитрунів. Це й не дивно, адже ця планета перебуває найближче до Сонця і рухається швидше інших планет. З погляду астрології, Меркурій "відповідає" за комунікацію, мислення, навчання та контакти.

Таке його "керівництво" у директному, тобто, прямому русі. У ретроградному, або, як його ще називають, зворотному періоді, ці функції планети будуть переглянуті: домовленості будуть відкладатися, старі плани й контакти — повертатися, засоби комунікації — гальмувати, а бюрократії у ваших справах побільшає. Таким чином, виявів ретроградності на побутовому рівні може бути чимало.

Езотерики не рекомендують у цей період шукати нову роботу чи заняття, починати нові справи, подорожувати на далекі відстані, робити значні покупки

Саме тому, спираючись на символізм ретроградного Меркурія, езотерики не рекомендують у цей період шукати нову роботу чи заняття, починати нові справи, подорожувати на далекі відстані, робити значні покупки, особливо ті, які пов’язані із комунікаціями.

Проте, це хороший час для того, щоб завершити незавершене. Наприклад, не виключено, що під час ретроградного Меркурія ви отримаєте звістки чи нову інформацію про події минулого та колишніх, щоб нарешті все розставити на місця.

Ретроградний Меркурій — це прекрасний час, щоб відновити й втілити у життя думки про стажування, навчання, тренінги, написання дисертації, курси іноземної мови й повернутися до ведення блогу. Зворотний Меркурій — період для зустрічей старих знайомих і друзів, яким ви вже тисячу років обіцяєте заїхати на чай, але щоразу знаходите купу відмовок, щоб цю обіцянку порушити.

Під час ретроградного Меркурію слід завершити ті бажання і проекти, на які ви не може знайти часу останні кілька років і які забирають чимало енергії. Приміром, це просто ідеальний час, щоб розібрати мотлох у підсобних приміщеннях чи підвалі. У ретроградному Меркурії ретельно вивчіть ті теми, які після завершення зворотного року, вимагатимуть вашої уваги та зібраності.

Період ретро-Меркурію, як уже йшлося вище, не буде тривалим і закінчиться досить швидко, тому — продуктивного вам зворотного Меркурію!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції