Хто Україна за знаком зодіаку

Хто Україна за знаком зодіаку

ТСН.ua

Сучасні країни "датою народження" вважають появу держав після революцій та інших суспільних перетворень.

Астрологія застосовується не тільки для пророкування долі людей, її протягом віків використовували для прогнозування майбутнього міст, місцевостей і цілих країн.

Зодіакальні сузір’я існують зі стародавніх часів і 12 астрологічних знаків роблять вплив на людське життя. Проте перші гороскопи почали публікувати у пресі лише у 1930 роках ХХ століття, що і зробила астрологію та її прогнози шалено популярними уже в новітній час.

Принципи натальної астрології, тобто, астрології народження дозволять дізнатися не лише долю певної особистості, але й застосувати їх до міст і народів. Сфера астрології, яка вивчає гороскопи країн та населених пунктів називається мунданною або політичною астрологією. Звісно, що дати заснування поселень чи поява країн загубилися в глибині віків і лише в деяких випадках ці "дні народження" нам відомі. Наприклад, такі дані містяться у текстах Птолемея, який перераховує чимало міст зі знаками зодіаку, з якими вони асоціюються.

Приміром, традиційно вважається, що Римом курує Лев і цей знак вважався таким до епохи Відродження. Нині дата заснування Риму 21 квітня 753 року до н.е. Таким чином для цього міста Сонце в Овні, а Місяць у Водолії. Лондоном, наприклад, керують Близнюки. 1965 року британські астрологи створили карту цього міста, якою користуються і досі.

Вашингтон був заснований 15 березня 1791 року, тобто, цим містом керує астрологічний знак Риб. Дехто вважає, що момент закладання першого каменя був вибраний не випадково, тому це місто таке сильне.

Певні сузір’я керують і певними країнами. Наприклад, Росією "керує" Водолій, а США - Близнята. Зрозуміло, що таке керівництво не є вичерпним, адже країни змінюють свої межі, з’являються і зникають, змінюють астрологічні підходи до "приналежності" того чи іншого знаку Зодіаку з певною країною.

Дехто вважає, що момент закладання першого каменя був вибраний не випадково, тому це місто таке сильне

"А хто ж по гороскопу Україна?", запитаєте ви. Інтернет пістрявить інформацією про те, що Україна Тілець за гороскопом. Мовляв, нація працьовита, мов віл, практичні, миролюбні. Також Тельці поважають чуже, не люблять влазити в борги, вірні та добрі друзі. Традиційно володіють м’яким характером і рідко втрачають самовладання. Проте, якщо їх спровокувати, то можуть просто "вибухнути" і продемонструвати дикий гнів.

Серед інших негативних рис Тільця песимізм, фаталізм, дріб’язковість, скупість тощо. Чим не традиційний портрет українців-гречкосіїв, які гнуть спини перед паничами та лише у рідкісних випадках загрози беруться за зброю?

Характеристика наче сходиться, проте одне велике "але". Якщо Україна Тілець за гороскопом, то яка дата її народження і де вона вказана. У всесвітній павутині трапляються дати 24 квітня та 1 травня у 12 столітті нашої ери. Проте логічності аргументів чи якогось пояснення історичності цих дат немає. А астрологія, хоч, з першого погляду і здається псевдонаукою, спирається, як і будь-яка система знань, на цифри.

Сучасні країни "датою народження" вважають появу держав після революцій та інших суспільних перетворень. Тому такою датою для визначення, хто Україна за знаком зодіаку є 24 серпня 1991 року, день, коли був проголошений Акт про Незалежність України, а тому Україна аж ніяк не Тілець за гороскоп, а Діва.

Давайте познайомилося з цим знаком зодіаку ближченько. Діва це теж знак стихії Землі, як і Тілець, про якого йшлося вище. Відповідно, Діви теж працьовиті, мають тягу до землі, добре пристосовуються до різних життєвих обставин. Проте бувають занадто критичні до себе. Допомога Дів часто має альтруїстичний характер, але так само часто вони починають грати роль мучеників.

Діви намагаються бути потрібними, але великими ідеалістами. Діви вірні та практичні. Серед їх негативних якостей нервовість, іпохондрія, схильність плести інтриги. Вони звертають увагу на дрібниці, люблять чистоту у побуті. Тому символ знака Діва скромна та добра дівчина. "Керує" Дівами планета Меркурій, яка відповідає за активне спілкування та інтелектуальний розвиток. Діви працьовиті робітники. Загалом цей опис теж відповідає психологічному портрету українців.

"Керує" Дівами планета Меркурій, яка відповідає за активне спілкування та інтелектуальний розвиток

Додам, що і Тілець, і Діва з погляду астрології вважаються негативними знаками зодіаку, бо це земні знаки, як йшлося вище. Негативні знаки чуттєві та добре розбираються в тонкощах емоцій. Вони уважні та обережні, легко всьому навчаються та переважно інтроверти.

Зрозуміло, що однією невеличкою розвідкою про астрологічний знак України неможливо дізнатися про майбутнє країни надалі. Адже потрібний ґрунтовний аналіз транзитів планет, циклів планет, асцидента, домів у гороскопі тощо. Проте ця розповідь покликана хоч трохи розповісти про те, чому ми такі та що за цим ховається з погляду астрології.