Магічні лайфхаки жовтня

Дата публікації
Перегляди
8955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Магічні лайфхаки жовтня

Фото: fitoapteka.org

Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими – цей вислів можна вважати лозунгом нинішнього жовтня.

З 30 вересня по 27 жовтня триватиме кельтський місяць плюща, який дає можливість подарувати подяку життю і підготуватися до період духовного розвитку.

Ваші проблеми - ваші духовні вчителі

Місяць плюща збігається із закінчення сезону збору врожаю, коли можна підбити підсумки.

Плющ вчить нас тому, що обмеження необхідні, вони допомагають відшліфувати нашу майстерність. Протягом цього місяця пам'ятайте, що ваші вороги — ваші вчителі, а протистояння — це замасковане благословіння.

Фото: forum.magum.ru

Місяць плюща - це час, щоб підготуватися до суворої зими, час, який готує нас до того, що лежить попереду. Будьте готові до довгих очікувань, сприймайте життя таким, яким воно є зараз, і радійте йому. Повірте, цей час підготує вас до того, щоб отримати відповідь на ваші молитви саме тоді, коли це буде потрібно; будьте терплячими, і ви отримаєте допомогу.

В місяць плюща варто думати про те, що труднощі, із якими ви стикаєтесь, роблять вас сильнішими.

Міфологія і магія плюща

Древні вважали, що плющем керує Сатурн. Він часто пов'язується із рогатими богами, такими як давньогрецький бог чабанства і скотарства, родючості та дикої природи Пан і Діоніс, бог рослинності, виноробства, продуктивних сил природи, натхнення і релігійного екстазу. Таким чином, плющ є рослиною захисту, сексуальності, власності і справедливості. Плющ росте тоді, коли інші рослини вже вкриті снігом. Тому він символізує одвічне поєднання життя, смерті та відродження.

Фото: goddessandgreenman.co.uk
Вважалося, що плющ також захищає від токсичного впливу алкоголю. Саме тому Діоніс в давнину зображувався із переплетеними лозами винограду і плюща, які символізують баланс.

Древні вірили, що плющ захищає дім від негативних впливів. Наприклад, пагінці плюща можна розкласти у вашому дворі чи в домі для захисту. Або виростіть плющ біля входу у будинок, щоб злі сили не могли в нього потрапити.

Додам, що плющ — жіноча рослина, і особливий успіх він приносить саме жінкам. Тож порада жінкам – використовуйте амулети із плюща протягом всього року, щоб скористатися магічною силою цієї рослини.

Наприклад, вважається, що наречених, які носять із собою плющ, очікує довгий і щасливий шлюб. Зашийте листок плюща в біле полотно і віддайте їй, щоб вона пришила його до свого весільного плаття для удачі. Щоб уникнути неприємних пригод в дорозі, покладіть листок плюща в бардачок машини.

Фото: vk.com/arwenutulien

Ритуал боротьби із труднощами

У жовтні ви маєте зрозуміти, як виходити зі складних ситуацій і йти далі. Для виконання цього ритуалу вам знадобиться листок паперу, ручка, біла свічка. Напишіть на листку свої проблеми, навпроти кожної запишіть, що ви від неї отримали, наприклад, "це зробило мене сильнішим". Запаліть свічку і подякуйте за уроки, які ви отримали. Спаліть папір і відчуйте, як ви стаєте сильнішими.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8955
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація