Подарунок від Юпітера і Нептуна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наступного тижня у вас з'явиться можливість використати раптовий позитивний період для невеликого перепочинку.

Середина травня відзначається цілою низкою не зовсім звичних астрологічних поєднань. Наприклад, Уран увійшов у знак Тільця в період нового Місяця, і це наступні 7-8 років впливатиме на фінансовий стан наших гаманців.

Згодом ми мали поєдання Плутона і Ліліт, які дещо негативно впливають на психоемоційний стан людей. Як відомо, Плутон —  Аїд у грецькій міфології — є покровителем підземних надр і багатств. Тоді як Ліліт —  фіктивна планета, що вказує на нечестиві морально-етичні вчинки, які "ростуть" із глибин підсвідомості. Вона була демоном із єврейської міфології та матір’ю інших сутностей, зокрема, суккубів та інкубів — своєрідних сексуальних демонів, які не проти порозважатися із людьми. Тому не дивуйтеся, якщо минулого тижня вас переповнювали брудні думки щодо фінансів та хтивих плотських бажань. Головне — далі боріться з ними.

Виникає запитання, а чи існують взагалі дні або періоди, в які над людьми не володарювало би черговий раз якесь нібесне світило чи ретроградний Меркурій? Відповідь дуже проста — так є. Але всі ці дні схожі на серфінг, коли саме так, "між хвильками", доводиться рухатися під впливом планет, і постійно контролювати себе, отримавши заздалегідь поради щодо ризиків чи можливостей цього.  

Тепер про хороші новини — наступного тижня ми станемо свідками позитивного поєднання Юпітера і Нептуна. Йдеться про період від 21 до 28 травня. Цей тиждень відзначиться тенденціями до хорошого початку будь-яких справ та починань, вкладень і переможних дій. Також він буде сприятливим для любовних справ. Особливу увагу слід звернути на 25 травня — найкращий день наступного тижня.

Тож спробуємо скористатися певним порадами, що допоможуть прожити ці дні з користю.

Спробуйте привабити у своє життя любов і красу — наприклад, сплетіть "пояс Афродити", яким, за легендою, давня Богиня приваблювала чоловіків. Для цього придбайте у швейному магазині стрічки різних кольорів і сплетіть з них пов’язку, присвоюючи кожному кольору певні, важливі для вас властивості. Наприклад, якщо у вашому житті тряплялося насилля з боку чоловіків, можна взяти для цього чорну стрічку, за допомогою якої ви сможете сгадати це, пережити та відпустити. А ось фіолетовий колір нехай додасть у ваші стосунки мудрості.

Запаліть рожеву свічку, щоб надати своєму образу більш романтичних ноток, а якщо хочете пристрасті — беріть червону. Якщо у цей період ви хоче закласти езотеричні основи багатства — до ваших послуг властивості зеленої свічки. Лише не викидайте огарки, їх ви згодом зможете спалити у найближчому лісі чи парку.

Влаштуйте собі ванну любові з додаванням ефірних олій пачулі, іланг-ілангу та кориці. Уявляйте, як пара рожево-червоного кольору огортає ваше тіло і додає вам чарівності. Недарма ж древні магічні засоби відьом у Середньовіччі називалися "гламуром" — скористайтеся ним! А жінкам у ці дні не варто боятися використовувати косметику яскравих барв.

Звісно, усі ці ритуали та позитивні думки ніколи не допоможуть втілитися бажаному, якщо ви самі не докладете до цього зусиль. Слід пам’ятайти, що, в принципі, все, що ви робите, має бути ритуалом любові — навіть банальне приготування їжі коханій людині. Тому зробіть любов і красу леймотивом наступного тижня. Спробуйте не заходити до кухні із поганим настроєм, не гиркайте на близьких. Та займайтеся протягом цього тижня несамовитим сексом, попередньо ознайомившися з практичними порадами про любовні утіхи у "Камасутрі для чайників".

Гарного вам наступного тижня і любовщів.

Приєднуйтеся також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями у розділі!

Залиште свій коментар

Вибір редакції