Правда про єднання повні та літнього сонцестояння: час для мрій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незвичні астрономічні явища - двері в потойбіччя, якими потрібно скористатися і загадати найсміливіші бажання.

Будь-які нестандартні астрономічні явища - чудовий час для загадування бажань.

Нині земляни пережили унікальну ніч - поєднання повного місяця та літнього сонцестояння. Така астрономічна рідкість відбувається лише раз на півстоліття. Наступного разу вона відбудеться аж у 2062 році.

Древні люди відміряли свій час за Сонцем та місяцем, а тому сонцестояння та рівнодення були особливими днями – днями сили. У цей період протягом світлого і темного часу доби люди молилися біля священних дерев, запалювали вогнища, творили магію, ворожили тощо.

До наших сучасників дійшли лише відгомони тих давніх святкувань у вигляді народних звичаїв і трансформованих неоязичницьких ритуалів. Але скористатися прадавньою магією бажань можна і зараз.

Будь-які незвичні астрономічні явища - це своєрідні двері в потойбіччя. Наші предки вірили, що в такі дні та ночі дерева можуть розмовляти і навіть переміщуватися з місця на місце, приходять духи померлих, а феї чи мавки заграють до тих, хто відважився піти вночі до лісу.

Саме тому в такий час потрібно загадувати бажання. Останні вихідні видалися особливо магічними - літнє сонцестояння, Купала, повня тощо. Але час для найпотаємніших бажань вашого серця ще є. Зазвичай "діапазон" магічності поширюється на три дні до і три дні після незвичайної точки в році. Тому ви ще можете скористатися єднанням повні і літнього сонцестояння, яке "накрило" нашу планету сьогодні вночі.

Раніше цей період називався Триліта – час найкоротших ночей і найдовших днів, коли ніч триває менше 6,5 годин, менше третини доби. Триліта - це чарівний час, період, коли сили землі вирують на повну, а трави наповнюються магією.

Поєднання повні та літнього сонцестояння унікальне ще й тим, що йдеться про єднання магії сонячного і місячного світил.

Пам'ятайте про основі принципи загадування бажань у цей унікальний період: не бійтеся, бажайте щиро, уникайте частки не, думайте лише про свої власні мрії.

На останнє мусимо зважати найбільше. Наприклад, ми хочемо дачу коло моря, а загадуємо мир у всьому світі, бо з дитинства нам втовкмачували, що загальнолюдські цінності важливіші, ніж особисті. Звісно, в такому випадку наше бажання не реалізується. Тому слід виокремити загальнолюдські цінності та наші цілі, які відповідають цим цінностям, розставити пріоритети в наших цілях. Також важливо зрозуміти всередині себе, наше це бажання чи мами, тата, чоловіка, дітей, суспільства. Можливо, ми мріємо про зовсім інше, а нам духовно "обтинають крила" і змушують мріяти про щось інше.

Бажання може бути занадто глобальним, у ньому може бути відсутня конкретика, воно не настільки щире, як нам здається. І в таких випадках воно теж не збудеться.

Здійсненню бажань заважають також неправильні формулювання, блокування підсвідомості, страхи і, звісно, перепони в реальному житті. Тому загадуючи бажання у такий особливий день, добряче подумайте. Також ви можете скласти цілий план дій для реалізації необхідних бажань.

Гарних вам бажань і казкових ночей!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції