Рожевий Супермісяць 8 квітня 2020 року: як пережити

Повня — емоційно складний період, особливо, якщо її потенціал підсилений енергіями Супермісяця.

Рано-вранці 8 квітня 2020 року над Україною зійде рожевий Супермісяць. Чому повня у квітні має таку назву і що таке "Супермісяць", дізнаймось разом.

НАЗВА МІСЯЦЯ У КВІТНІ ТА ЙОГО ЕНЕРГІЯ

У світі кожний повний місяць має якусь назву. Оскільки календарів у стародавніх народів було чимало, то й назв у повної повні чимало. Не виключено, що така ж традиція існувала й у пращурів українців, проте, через християнізацію цієї території нині вона втрачена.

Проте у США та Європі повня у квітні відома під назвами місяця, який зростає, місяця саджанців, місяця-плантатора, рожевого місяця, місяця голодних дерев, місяця зеленої трави, місяця листя, місяця росту, вітряного місяця, місяця трав, заячого місяця тощо. Як бачимо, рожевий місяць — це лише одна із можливих назв повні у квітні. Вона так називається, бо саме у квітні дерева починають вкриватися рожевим цвітом. Також ця назва говорить і про відповідну енергію повного місяця. Якщо у попередньому місяці йшлося про зародження та відновлення певних процесів, то рожева повня свідчить про вже активне буяння певних подій у житті кожного з нас.

Йдеться про родючість та процвітання. Повня у квітні нагадає нам про віру у майбутнє та очікування достатку. Це хороший час для початку нових справ, проте почати їх доведеться, зібравши усю відвагу і власну мужність воєдино.

Більшість людей сприймає час повного місяця у якості чогось негативного, мовляв, саме тоді відьми злітаються на шабаш і починається безсоння. Нині жодна статистика не підтверджує, що у період повні зростає кількість ДТП та самогубств. Проте повний місяць, мов детектор брехні, може висвітлити наші страхи, комплекси та переживання. Звідси й "ростуть ноги" у дивних вчинках під час повного місяця.

Повний місяць, мов директор брехні, може висвітлити наші страхи, комплекси та переживання

З погляду езотерики, повня — це час енергетичного піка під час місячного місяця. Це хороший час для того, щоб налагодити свої стосунки, відродити взаєморозуміння та оновити суттєвість у парі. Щоб зміцнити стосунки, спробуйте уважніше ставитися до зміни настрою партнера та його потреб.

Проте, якщо ви емоційно нестабільна людина, то рожева повня тільки викличе сум'яття в душі та роздратованість. Також ви можете гостро реагувати на зміну подій, не виключено, що вам захочеться конфліктувати чи відстоювати внутрішні кордони. Саме через це варто зберігати спокій та абстрагуватися від негативу. Краще сконцентруйте свою увагу на тому, що ви будували протягом багатьох років.

Оскільки йдеться про повний Місяць у зодіакальному знаку Терези, то йдеться про те, що період квітневої повні добре зайнятися творчістю та відновити свій духовний та емоцій баланс, приміром, за допомогою медитації. Серед тем цього повного місяця — самопізнання та самоосвіта, робота над собою та віра у власні сили.

СУПЕРМІСЯЦЬ І СУПЕРПОВНЯ У КВІТНІ

Якщо з рожевим місяцем з’ясували, то ж що ж таке Супермісяць. З погляду астрономії це такий період, коли Земля найбільше зближується з Місяцем. Через таке зближення місячний диск виглядає значно більшим та значно яскравішим, ніж зазвичай. Відповідно таке явище називається Супермісяцем або Суперповнею, якщо таке зближення небесних тіл відбувається у період повного місяця.

2020 рік багатий на Супермісяці, тому врахуйте, що Суперповня 8 квітня цьогоріч буде ще яскравішою та сильнішою, ніж усі інші у 2020 році. Традиційно вважається, що Супермісяць у кілька разів підсилює потенціал та енергію звичайного повного місяця, тому зауважте, що найбільший вплив супутника Землі відчуватиметься не лише під час повні, але й за добу до і після сходження світила.

РИТУАЛ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ БАЖАНЬ У СУПЕРМІСЯЦЬ У КВІТНІ

Кожна повня — це сприятливий час для виконання різноманітних ритуалів та обрядів. А сили Суперповні тільки підсилять цей період. Пропоную вашій увазі простий ритуал у рожевий Супермісяць.

Для виконання цього ритуалу зірвіть за добу до повні гілочку якогось плодового дерева. Це може бути яблуня, вишня, груша тощо. Поставте її у воду і щодня розповідайте цій частинці дерева про свої мрії та бажання. Якщо за кілька днів на деревці з’являться бутони та листочки, то очікуйте позитиву у своєму житті, а якщо ж ні, то над привабленням щастя доведеться попотіти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції