Що робити у повню Блакитного Місяця?

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що робити у повню Блакитного Місяця?

Загадане під Блакитним Місяцем бажання почне здійснюватися на очах.

В останній день другого місяця літа, 31 липня, земляни зможуть стати свідками рідкісного астрономічного явища - так званого блакитного Місяця. У свої права ця Повня вступить о 13:43 за Києвом.

Місяць проходить навколо Землі за приблизно 29 днів, це означає, що в році трішки менше тринадцяти повних циклів Місяця. Оскільки в році вміщується 12 календарних місяців і 13 циклів Місяця, іноді на один місяць припадає дві повні. Друга повня за один календарний місяць називається "блакитним Місяцем", і ми можемо спостерігати її приблизно кожні два із половиною роки. Щоб помилуватися повним місяцем, астрономи радять виїхати за місто - головне, щоб не зрадила погода.

Ця астрономічна подія отримала свою назву не через зміну кольору, а на основі англійської ідіоми "Once in a Blue Moon" (еквівалентній вислову "після дощичка в четвер").

Іноді справді і здається, що Місяць набуває блакитного відтінку. Цей оптичний ефект відбувається найчастіше у сезон лісових пожеж, коли в атмосферу потрапляє густий дим від згарищ. У синій колір може забарвити Місяць і дим від виверження вулканів.

Фото: obzor.press

Блакитний Місяць удвічі сильніший від звичайної повні. Якщо вам необхідні результати на тривалий термін, наприклад, закінчення навчання або налагодження нового бізнесу, загадайте бажання під Місяцем. Ваші наміри, якщо ви їх ще підкріпите діями у реальному житті, почнуть здійснюватися ще до нової повні.

Блакитний Місяць - це час для творчого натхнення. Під час цієї повні можна помізкувати над планами, котрі ви раніше "відклали на полицю": настав час змахнути із них пил і добре їх проаналізувати. Саме час подумати про нову роботу, освіту чи реалізацію власних ідей. Проте думайте про щось особливе, а не посереднє.

Просячи у небес виконання власних мрій у цей період, варто бачити Місяць (або небо, якщо небесне світило сховане за хмарами). Можна одягнутися у блакитне, запалити свічки відповідного кольору, аби підкреслити особливість цього періоду.

Медитуйте, візуалізуйте як енергія Блакитного Місяця наповнює ваші мрії.

Під час повні Блакитного Місяця можна зарядити особливою енергією талісмани, речі, котрі мають для вас певне символічне значення, особливо, якщо вони виконані із срібла. Наприклад, можна покласти їх на підвіконня під час повні, аби світло Місяця падало на них.

Аналогічним способом можна зарядити і відкритий гаманець із грішми. Головне - вірити, що ваші бажання здійсняться.

Жінки можуть наповнити чашу водою і теж поставити її під Місячне проміння. Потім цією водою можна вмитися, аби отримати сили від небес.

У наступних блогах читайте про древні свята врожаю, повню ячменю, зв'язок Місяця із овуляцією тощо.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація