Що зірки нам віщують: гороскоп на 13-19 квітня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У цей час багато хто з нас стане чутливішим до краси, при цьому загостряться власницькі інстинкти, виникне бажання придбань.

19 квітня — Сонце входить у знак Тільця, який керує цінностями, задоволеннями, грошима. Загострюються матеріальні потреби, люди стають чутливішими до краси, водночас загостряться власницькі інстинкти, виникне бажання придбань і володіння. Розвивається тенденція до стійкості і постійності.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Овен, Знаки зодіаку_4
ТСН.ua

Зміцнюється впевненість в собі, сила волі, здатність до реалізації задуманих планів. Посилюється розумова рухливість, власні труднощі вже не викликають похмурий настрій, життєрадісніше на все реагуєте.

Легше будуть долатися перешкоди, а загальна поведінка визначатиметься активністю і конструктивними діями. Ви зможете енергійно взятися за справу, вирватися вперед завдяки власному досвіду. Успіх завдяки цим старанням не змусить себе довго чекати.

ТЕЛЕЦЬ

телець, Знаки зодіаку_7
ТСН.ua

У правильному вирішенні життєвих завдань допомагає логіка і відсутність поспіху. Особлива увага приділяється цінностям і ресурсам, в цей період гармонують інтелект і воля.

Успіх чекає на тих, хто обіймає посаду, пов'язану з матеріальною відповідальністю або має професію, пов'язану з мистецтвом. Сприятливий тиждень для ділових переговорів, професійних починань, фінансових операцій та посередництва будь-якого виду, а також для особистих бесід і зав'язування нових контактів.

БЛИЗНЮКИ

Знаки зодіаку_6
ТСН.ua

Завдяки загостреності чуття, багато поточних справи будуть доведені до успішного завершення. Загальне підвищення життєвих сил і енергії буде сприяти фізичному потенціалу організму і ефективним діям.

Зростає підтримка співробітників і партнерів, ви зможете заслужити похвалу від начальства, активно впливати на думку компаньйонів по бізнесу. Хороший період для укладення угод і договорів, планування та реалізації нових проєктів і конструктивної реорганізації старих, можливо, в онлайн-форматі.

РАК

Знаки зодіаку_2
ТСН.ua

Перепади настрою, непостійність почуттів та порушення здоров'я характерні для цього періоду. Ймовірні труднощі у відносинах з начальством, протистояння з підлеглими, що зашкодить вашому бізнесу та роботі.

Виключіть особисті зіткнення, прояви амбіцій, зайвої емоційності і ви уникнете багатьох неприємностей. Але в будь-якому випадку, для ділової активності, вирішення важливих справ, укладання угод, договорів, початку виробничого або особистого творчого циклу, цей період зовсім не підходить.

ЛЕВ

Знаки зодіаку_3
ТСН.ua

Послаблюється здатність володіти собою в цей період, що призводить до імпульсивних і різких реакцій. Схильність до переоцінки своїх сил і можливостей, обмеження дуже важко сприймаються. Намагайтеся не висувати завищені вимоги до оточення, інакше є ризик втратити їх симпатію і повагу.

Але в цей час у вас є всі можливості для того, щоб домовитися, знайти компроміс, провести конструктивні дискусії, якщо ви приймете важливість думки та поглядів інших.

ДІВА

Знаки зодіаку_8
ТСН.ua

Прагнення привернути до себе увагу сприяє підвищеним вимогам до партнерів, що може принести шкоду особистим і діловим взаємовідносинам. З'являється схильність до імпульсивних дій та непотрібної розтрати коштів.

Недолік працьовитості може призвести до збитків, хоча і несуттєвих. Можливі виробничі чвари, непорозуміння, особливо з партнерами і співробітниками протилежної статі. Краще не давати жодних обіцянок на цей тиждень і відкласти виконання планів.

ВАГИ

Знаки зодіаку_1
ТСН.ua

Тиждень супроводжуються нервозністю, неуважністю і дратівливістю. Для розумової праці і роботи з документами цей період є досить складним. Це ж відноситься і до встановлення контактів з близькими людьми.

Несприятливі дні дають зіткнення через ідеї і думки, невиразне вираження своїх інтересів і поглядів. Але якщо ви зможете приборкати свою раптову самовпевненість, то знайдете чимало точок дотику з діловими партнерами, компаньйонами і начальством.

СКОРПІОН

Знаки зодіаку_5
ТСН.ua

Ваша імпульсивна поведінка, необдумані вчинки і бурхливий вираз протесту, можуть значно перешкодити в справах. Прагнення до конкуренції зростає, разом з тим присутнє прагнення нав'язати свою волю, затвердити свою думку та інтереси. Через що можете впасти в немилість начальства, а компаньйони по бізнесу просто не зрозуміють вас.

Конфліктність завадить вам під час обговорення проєктів, укладення угод і договорів. Щоб уникнути неприємностей і фінансових втрат, необхідно проявити розсудливість і спокій.

СТРІЛЕЦЬ

Знаки зодіаку_10
ТСН.ua

Підвищення творчої активності, яка буде проявлятися в залежності від вашого духовного потенціалу в розробці нових ідей, використання свого таланту і отриманих знань у своїй професійній діяльності або ж у роботі за сумісництвом.

Цей період вдалий для ділових переговорів. Вам вдасться ефектно висловити ідеї, ввести на роботі деякі нововведення і удосконалення, оптимальним чином організувати використання розумового потенціалу співробітників.

КОЗОРІГ

козеріг, Знаки зодіаку_12
ТСН.ua

Ваш настрій може бути серйозним і настороженим, будь-які легковажні вчинки можуть викликати роздратування. Гарний час для самоорганізації і позбавлення від всього непотрібного, для наведення порядку і дисципліни у всьому, що вас оточує — у відносинах, справах, фінансах.

Це чудовий час для покупок — ви отримаєте тільки те, що вам потрібно, не спокусившись на надмірності або на вмовляння реклами. Краще уникати перебування в натовпі і участі в масових заходах.

ВОДОЛІЙ

Знаки зодіаку_11
ТСН.ua

Відбувається зниження творчої активності і працездатності. У діловій сфері можливі збитки через неправильну оцінку ситуації та надмірного марнотратства. Для реалізації намічених планів потрібні сила волі, витривалість і наполегливість. З'являється несвідома потреба у соціальній активності.

Це період емоційної збудливості, який може закінчитися головними болями, зривами, нервовими перенапруженнями. Виникають перешкоди, конфліктні ситуації з представниками влади і начальством.

РИБИ

Знаки зодіаку_9
ТСН.ua

Присутнє відчуття безтурботності, можливо зав'язування романтичних знайомств, зокремі і через листування. Погано йде рутинна робота, важко даються розв'язання повсякденних проблем, більше тягне до нового, цікавого, незвичайного. Можливі серйозні прорахунки, що відбиваються на кар'єрі і ділової активності.

Корисно орієнтуватися на майбутнє, але необхідно реально оцінювати свої шанси і можливості, не даючи уяві брати верх. Слід гарненько подумати, перш ніж висловлюватися, оскільки ваша фантазія посилюється.

Залиште свій коментар

Вибір редакції