Що зірки нам пророкують: гороскоп на 4-10 травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У багатьох людей з'являється схильність до ризику, сміливість поглянути в обличчя своїм страхам і перемогти їх.

7 травня – повня о 13:45 за київським часом у Скорпіоні, під час цієї повні люди найбільше схильні до впливу знака Скорпіон, який пов'язаний з очищенням та трансформаціями. Найсильніше ця повня вплине на Скорпіонів і Тельців, що сприяє нестійкому настрою, емоційним коливанням.

Місяць у Скорпіоні робить сильний вплив на підсвідомість, посилює підозрілість щодо інших людей. Причиною напруги у взаєминах може стати загострення власницького інстинкту. Під час цього повного місяця, у багатьох людей з'являється схильність до ризику, сміливість поглянути в обличчя своїм страхам і перемогти їх.

За можливості, не сідайте за кермо в день повного місяця, оскільки опозиція з Меркурієм і напружений аспект з Марсом сприяє збільшенню ДТП. У цей день складно сконцентруватися на важливих справах, тому необхідно утриматись від прийняття рішень, підписання документів, обговорення завдань і планів, краще звести спілкування до мінімуму.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Овен, Знаки зодіаку_4
ТСН.ua

Використовуйте поточні ситуації, якими б складними або легкими вони не були, щоб продемонструвати відданість своїй справі або здатність відстоювати свої принципи. Досягнення цілей допоможуть чоловіками або ви отримаєте новий досвід і перспективи в ситуаціях суперництва.

Зростає кількість громадських зв'язків. Імовірний успіх для тих, хто самостійно створює різні ситуації, бере участь у різноманітній діяльності, розширювати своє коло спілкування, щоб залучити ті можливості, до яких ви прагнете.

ТЕЛЕЦЬ

телець, Знаки зодіаку_7
ТСН.ua

З'являється можливість нового емоційного досвіду, схильність до новизни і оновлення почуттів. Вам не складно адаптуватися до будь-якої ситуації, легко налаштовуєтесь на поточні обставини, що дасть вам нові перспективи.

Але, можливо, доведеться зробити вибір, відмовитися від безперспективних проєктів або стосунків, внести корективи у свої плани. Сильні почуття і непостійність настрою виникають в день повного місяця 7 травня, тому цього дня краще відмовитися від розумової роботи та ухвалення важливих рішень.

БЛИЗНЮКИ

Знаки зодіаку_6
ТСН.ua

Оточення вважає вас привабливішими, ніж ви себе про себе думаєте. Без особливих зусиль у цей період ви будете оточені красою. Партнери та інші союзники зможуть надати вам підтримку, а ви, своєю чергою, зможете зробити свій внесок у спільне підприємство.

У цей час романтика стане невіддільною частиною вашого життя. До негативних аспектів цього періоду належать надмірна поблажливість до своїх слабостей і посилена гонитва за задоволеннями. Чуттєвий бік життя стає помітнішим.

РАК

Знаки зодіаку_2
ТСН.ua

Більше ніж зазвичай, піддаєтеся сумнівам і страхам, але при цьому, чітко усвідомлюєте свої потреби і справжні бажання. Якщо ви шукайте відповідь на питання: "А що ж мені дійсно потрібно?" зараз можете знайти відповідь.

Підозрілість і закритість, не сприяє вдалому контакту з публікою. Спілкування з дітьми, родичами і навіть коханою людиною здатне викликати незрозуміле роздратування. Утримайтеся від вживання алкогольних напоїв, дотримуйтеся дієти, оскільки збільшується ймовірність отруєння.

ЛЕВ

Знаки зодіаку_3
ТСН.ua

Перепади настрою і мінливість почуттів, що створює труднощі у стосунках з начальством, протистояння з колегами. Це може опосередковано зашкодити вашому бізнесу та роботі. Виключте особисті зіткнення, прояви амбіцій, егоїзму, і ви уникнете багатьох неприємностей, а також збережете мир в сім'ї.

Будьте обережні у витратах, вкладеннях коштів. У стосунках з протилежною статтю, у сімейних стосунках, можливе виникнення певних труднощів.

ДІВА

Знаки зодіаку_8
ТСН.ua

Сприятливий час для прийняття розумних і суттєвих рішень. У такий період слід братися за підготовку та проведення ділових контактів всіх видів, а також торговельних угод і переговорів про спільну роботу. Гарний час для публікації рекламних оголошень або рекламної кампанії.

Ви помітні, з'являється можливість переконувати, навіювати. У вираженні своїх ідей та інтересів проявіть упевненість, і ви побачите інтерес оточення, а також бажання співпрацювати з вами. Можливі невеликі поїздки за дорученням або у справах.

ТЕРЕЗИ

Знаки зодіаку_1
ТСН.ua

Сприятливі обставини для налагодження партнерських взаємовідносин, особливо у сфері кохання. Також хороший час для того, щоб знайти популярність в середовищі. Хороший день для звернення до багатих і впливових людей. Можливе збільшення доходів, хоча і короткострокове.

Хороший день для косметичного ремонту, оформлення офісу. Частіше, ніж зазвичай, відбувається перехід деяких ділових відносин в романтичне русло. Спокій, врівноваженість, бадьорість і рівні стосунки з людьми, нададуть хороший вплив на стан здоров'я.

СКОРПІОН

Знаки зодіаку_5
ТСН.ua

Ваш енергетичний потенціал великий, як ніколи. Головне - використати його на благо, і бажано - максимально. Адже надлишки легко можуть трансформуватися в дратівливість і похмурий настрій, які захочеться на комусь зірвати.

Якщо ви давно подумували про те, щоб багато чого в житті змінити остаточно і безповоротно, але все якось сміливості не вистачало, зараз для кардинальних змін самий відповідний час. Для взаємин складний період, зараз марно комусь щось довести, можна ще більше загострити ситуацію.

СТРІЛЕЦЬ

Знаки зодіаку_10
ТСН.ua

Можливе досягнення певного успіху у професійній і фінансовій сферах. Цей період характеризується емоційною стійкістю, що сприяє серйозній роботі і вирішенню багатьох завдань. Можна сподіватися на хороший контакт з впливовими людьми, представниками органів влади.

Відповідний період, насамперед, для гармонізації відносин з батьками, літніми родичами. Посилюється оптимізм, загострюється чутливість до успіху, що часто дає схильність перебільшувати свої можливості і сили.

КОЗОРІГ

козеріг, Знаки зодіаку_12
ТСН.ua

Знижується емоційний тонус, загострюється почуття відповідальності, самодисципліни, увага спрямована на матеріальний бік справи. Посилюється прагнення підтримати свій престиж, зберегти бездоганну репутацію.

Для будь-якої діяльності характерні діловитість і лаконічність, а нове і незвичайне, приймається з обережністю. У справах можуть виникати різні перешкоди, насамперед у формі обмежувальних правил, але якщо все зроблено відповідно з нормативними документами та технічними умовами, то робота буде проходити дуже конструктивно.

ВОДОЛІЙ

Знаки зодіаку_11
ТСН.ua

Виникають несподівані, але скороминучі труднощі. Можливий фінансовий спад, збитки, а отримання прибутку, затримується. Емоційна нестійкість може викликати конфліктну ситуацію в родині. Схильність до категоричності створює проблеми, яких можна було уникнути.

Збільшується ймовірність труднощів під час користування оргтехнікою, електроприладами, можливі ламання автомобіля. Для вирішення багатьох завдань потрібна активність, фізична діяльність, - але це хороша можливість скидання накопиченої напруги.

РИБИ

Знаки зодіаку_9
ТСН.ua

Справи близьких, а також домашні турботи, заважають виконанню службових обов'язків. Стан грошової сфери викликає тривогу, неспокій. Надмірні переживання можуть відбитися на стані нервової системи і викликати неприємні відчуття в області шлунка, головний біль.

З'являється схильність надавати перебільшене значення неприємних відчуттів і симптомів. Період несприятливий для контактів з публікою, необхідно утриматися від прийняття важливих рішень, підписання документів, обговорення завдань і планів і звести спілкування до мінімуму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції