Сексуальні ігрища та вшанування Сонця: як відсвяткувати найдовший день року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ця доба сповнена магії, і за допомогою певних ритуалів нею може скористатись кожен.

Найважливішою точкою серед трьох літніх місяців є день літнього сонцестояння, коли день найдовший у році, а ніч, відповідно, — найкоротша. Саме така особливість і додає цій добі магічності, якою, за допомогою певних ритуальних дій, можна скористатися. У 2018 році літнє сонцестояння припадає на 21 червня. Його пік — це 10:07 за київським часом.

Чому день літнього сонцестояння такий важливий? Зазирнемо трішки в історію цього свята. Святкування середина літа були поширені у всій стародавній Європі, а в деяких країнах — навіть збереглися до наших часів. Цього дня святкували черговий поворот сонячного колеса і щедрість природи та її дарів.

Для українців завдяки впливу християнства це свято трансформувалася у Купала, яке відзначають 7 липня. А для сучасних неоязичників, приміром, віккан, — це день одруження Бога та Богині. Цьогоріч у день літнього сонцестояння 25 тисяч язичників, друїдів та віккан із різних країн світу планують побувати на фестивалі у Стоунхенджі, що в Англії, щоб зустріти перші промені Сонця поміж древніх мегалітів.

Ритуали літнього сонцестояння:

1. Розпочніть святкування літнього сонцестояння з особливої їжі, такої, яка підкреслює сонячність свята. Наприклад, їжу у формі кола та золотистих і жовтих відтінків. Наприклад, фіни цього дня смажать омлети та смакують вершковим маслом, яке змішане із посіченим яйцем, а чехи та словаки їдять кашу з обсмаженого зерна ячменю, яке запарюють окропом. Ви можете посмакувати круглими головками сиру, яйцями, пиріжками, які підфарбовані шафраном, оладками, млинцями тощо.

2. Запалюйте вогні. Традиційно під час свят колеса року відчиняються тонкі двері поміж світами, і давні люди вважали, що потрібно запалювати вогні, щоб уберегтися від можливих потойбічних гостей, які можуть заблукати цієї особливої найкоротшої ночі у році. Виберіться до найближчого лісу чи парку, запаліть там багаття і стрибайте через нього — із точки зору езотерики вважається, що такі стрибки принесуть вам удачу та здоров’я у наступному році. Якщо ж такої можливості немає, запалюйте вогні вдома, розставляйте свічки на підвіконні й підлозі, пам’ятаючи про пожежну безпеку. Під час цього дійства також можна загадувати бажання.

3. Вирушайте на пошуки — ні, не папороті, — а рослин, цілюща сила яких цього дня збільшується. Наприклад, листя берези, квіти — звіробій, іван-чай, ромашка, бузина, лаванда та вербена. Пізніше ними можна буде скористатися для створення лікарських та ароматних чаїв. Також із цих рослин можна виготовити купальські вінки, щоб прикрасити ними оселю або пустити водою із найкращими побажаннями.

4. Вмивайтеся особливою росою літнього сонцестояння. Окрім вогню, який є особливою шанованою стихією цією доби, важливою є ще й вода. Але під час літнього сонцестояння не йдеться про протистояння цих стихій, як під час Стрітення, а про співпрацю, коли сили однієї стихії просто підсилюють іншу. Українці здавна вірили, що роса, яка зібрана у день літнього сонцестояння, володіє цілющою силою, нею лікували дітей та напували худобу. Скористатися порадами пращурів можна і нині — просто слід до сходу Сонця побувати у полі, щоб вмитися першою росою літнього сонцестояння. Така роса додає краси та сили, а особливо сміливі можуть "скупатися" голяка просто у росі на полі, щоб усім тілом відчути силу літнього сонцестояння.

5. І наостанок — трішки "перчинки". Сексуальні ритуали під час літнього сонцестояння продовжують тенденцію, яка була закладена із погляду езотерики ще під час 1 травня, Вальпургієвої ночі або Белтайну, ночі, коли Бог та Богиня займаються коханням. Єднання Бога і Богині у цьому випадку не слід розглядати як подію із певної міфології, йдеться про тематику оновлення природи та поєднання чоловічого та жіночого. Тим паче, що більшість тварин та птахів у цей період вдаються до парування. У день літнього сонцестояння боги беруть законний шлюб, тому чому нам, простим смертним, не вшанувати цю радісну подію сексом. Нехай у найкоротшу ніч у році він буде шаленим, нестримним та пристрасним. Допомогти вам у цьому можуть блоги про "Камасутру для чайників".

Гарного вам літнього сонцестояння!

Приєднуйтеся також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції