Сумісність знаків зодіаку: стихія вогню

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сумісність знаків зодіаку: стихія вогню

Фото: ТСН.ua

Довідавшись лише знак зодіаку вашого партнера чи співрозмовника, ви можете чимало дізнатися про його особистість.

Переважна більшість людей воліє знайти собі партнера на все життя або хоча б на тривалий період, мати гарне коло спілкування та хороших колег. Усе це можна здійснити завдяки здобуткам астрології, яка ще понад сім тисяч років тому класифікувала людей за знаками зодіаку і вивела спільні знаменники для стосунків та партнерства.

Таким чином, довідавшись лише знак зодіаку вашого партнера чи співрозмовника, ви, володіючи базовими підказками з астрології, можете чимало дізнатися про його особистість і співпрацю з іншими. Річ у тому, що певні знаки демонструють лише їм притаманну поведінку і здогадатися, який перед вами представник зодіакального кола, або хоча б яку стихію він представляє, досить легко.

Оскільки описати в одній статті сумістніть усіх знаків зодіаку фактично неможливо, то моя сьогоднішня розповідь буде про вогняні знаки або, як їх ще називають, знаки стихії вогню та їхніх ймовірних партнерів.

Серед вогняних знаків виділяють трьох — це Овен, Лев та Стрілець. Кожен з них має свої астрологічні особливості, проте всі вони несуть позитивну енергію, яка може повернути бадьорість духу, впевненість у собі та творчий погляд на розв'язання багатьох проблем.

Люди вогню прагнуть справ, які вимагають відповідальності. Вони не зупиняються, аж поки не досягнуть своєї мети, тому часто є лідерами. Проте через свою вогняну натуру бувають егоїстичними та самозакоханими. Буває, що вони роблять щось, щоб отримати похвалу, але й часто бувають нетерплячими через свою бурхливу емоційність. Представники знаків вогню легко дратуються і миттєво виплескують свій гнів.

Також астрологи вважають, що представники стихії вогню — Овен, Лев і Стрілець символізують творчий акт: Овен — народження ідеї, замисел; Лев — власне творчий акт; Стрілець — результат, плоди.

Представники знаків вогню легко дратуються і миттєво виплескують свій гнів

Вогняні знаки характеризуються великою жагою до експериментів над собою і радісним підходом до життя. Вогонь — це стихія творчості, це — найактивніша і найенергійніша стихія усього зодіакального кола.

Тому вогняні люди, які втілюють свою стихію, повністю використовують натхнення та усюди шукають сенс. Це стихія нових можливостей і відновлення, бо без вогню не можливі зміни. Люди, які народжені під цим знаком, думають і діють швидко. Овни, Леви та Стрільці володіють великою інтуїцією і часто ухвалюють рішення лише на її основі.

В цілому вогняні знаки найкраще за все комунікують зі знаками повітря, тобто з Близнюками, Терезами і Водолієм, оскільки ті задовільняють потребу людей вогню в інтелектуальному спілкуванні. Також достатньо комфортно вогняні знаки відчувають себе у компанії собі подібних. Проте врахуйте, що під час засилля представників знаків стихії вогню може добряче заіскрити.

Астрологи вважають, що люди прагнуть збалансувати стихії у своєму гороскопі. Тому якщо у вашому гороскопі мало вогню, ймовірно, що вас привабить людина явно вогненного типу. Ним може виявитися той, у кого в карті народження надміру вогняної енергії, наприклад, Сонце, Місяць або Марс перебувають у знаку вогню. Проте якщо Венера, відома планета кохання, розміщена у вашому гороскопі у вогняному знаку, то вас може привабити саме вогняна людина, з якою буде легко підтримувати високу температуру інтимних стосунків.

Спілкуючись з представниками стихії вогню, пам’ятайте про те, що огонь — це єдина стихія, яку людина може як загасити, так і знову розпалити. Пам’ятайте, що надмір вогняної енергії потребує від вас високої відповідальності.

Незабаром чекайте розповідь про те, з ким сумісні представники стихії Води.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
37к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація