Таропрогноз на 2019 рік: що карти нам віщують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У березні доведеться економити, а от у січні на вас чекають яскраві почуття і хороший секс.

Карти Таро — один із засобів для пророкування долі, але цей інструмент — особливий, адже він оповитий численними легендами та міфами. Дехто вважає, що карти Таро походять із Стародавнього Єгипту, дехто, що їх придумали роми. Але насправді ці містичні карти сягають своїм корінням Середньорічної Європи, а пізніше вони трансформувалися в окультну практику. Проте нині карти позбулися свого містичного ореолу, стали дуже популярними та використовуються як язичниками, так і психологами.

Відомий психолог Карг Густав Юнг визнав, що карти Таро працюють з архетипами, а тому ними так легко можна прогнозувати подальшу долю. Від себе додам, що карти Таро не вимагають "класичних бабківських" методів на кшталт інформації про ім’я кверента (так називається той, хто запитує у ворожильній практиці) чи дати його народження.

Карти Таро не показують майбутнього, вони показують найімовірніший варіант розвитку подій, а от чи втілиться він у життя, — це залежить від самої людини. Це не істина в останній інстанції, не пророцтво, яке справдиться будь-що, це — мудрий порадник, до якого потрібно ставитися з шаною, але не сліпо виконувати накази.

У запитаннях до карт уже є відповіді на наші запитання, адже через картон карт до нас промовляє підсвідоме, яке може говорити лише знаками, а далі слід коректно розшифрувати ці символи. Що пророкують карти Таро на 2019 рік — читайте детальніше у цьому блогу.

За допомогою карт Таро ви дізнаєтеся, що пророкує нам доля на 2019 рік у сферах фінансів, стосунків, кар’єри. Також отримаємо поради від Таро, наприклад, як боротися із нашими внутрішніми страхами. А ось питання здоров’я у цьому блогу не будемо розглядати, адже це справді буде "гадання", себто вгадування. І взагалі, на моє глибоке переконання, із такими питаннями потрібно звертатися до лікарів та медиків, а не до тарологів. Також під час ворожіння враховують перевернуті карти Таро (якщо у колег виникнуть запитання про мій метод).

СІЧЕНЬ 2019 РОКУ

Сфера стосунків у січні 2019 року ознаменувалася картою Маг. Ця карта свідчить про яскраві, потужні почуття і хороший секс. Також вона радить творити свою любов власними руками, самим створювати дива: щоправда, одні будуть працювати над будівництвом стосунків, а інші просто захочуть їх позбутися, щоб здихнути з полегшенням. А якщо ви знайшли ідеального для вас партнера, то карти Таро радять віддати йому тіло і душу.

Таро, січень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

Щодо фінансів, то ситуація тут буде хиткою. З одного боку ви можете домогтися певного фінансового успіху, а з іншого — коли ви стоятиме на вершині, то зрозумієте, що чимало грошей — це не зовсім те, що вам потрібно. Карта, яка тут випала — перевернута карта Світ — радить краще помізкувати над початком нової справи, щоб потім не пожинати нехороші плоди своєї роботи.

Якщо говорити про кар’єру, то карта, яка описує ситуацію на роботі, говорить про сум’яття, труднощі, загрози звільнення і проблеми. Пам’ятаєте вислів — буря в склянці води? Ситуацію у цій сфері можна описати за допомогою карти про перевернутого Лицаря Жезлів. Не виключено, що ви захочете змінити роботу, бо ви відчуваєте внутрішній застій і не бачите перспектив для розвитку на цій позиції. Карти Таро радять перестати відчувати себе попелом, який розвіяли за вітром, а зібратися докупи і знову запалити в собі іскру до праці.

ЛЮТИЙ 2019 РОКУ

У лютому 2019 року у справах любовних запрагнеться кардинальних змін. Про це свідчить карта Смерті, причому — перевернута. Карти Смерті у Таро не варто боятися. Смерть — це не кінець, а новий початок. Приміром, у однієї моєї клієнтки ця карта постійно випадала у розкладах, аж поки вона не розлучилася. Що ж вона символізує у нашому розкладі? Стосунки можуть стати такими напруженими, що вам захочеться їх розірвати, але оскільки ми маємо протилежне значення карти, пари, сподіваємося на це, зможуть знайти в собі сили помиритися і продовжувати стосунки із новим завзяттям.

Стосунки можуть стати такими напруженими, що вам захочеться їх розірвати

Думка про те, що вам потрібно змінити роботу, — тільки поглибиться у лютому 2019 року. Адже цей місяць у сфері кар’єри охарактеризувався картою Башта. Вона з’являється тоді, коли крах неминучий.

Але в картах Таро немає повністю негативних чи позитивних карт, тому у вас є два шляхи — знищити все дощенту і не обертатися назад, або ж таки змести все, але спробувати побудувати щось нове на свіжому фундаменті, приміром, розпочати власну справу.

Ситуація із фінансами може круто змінитися, адже у вашому житті настане переломний момент. Про це свідчить перевернута карта Колеса Фортуни. Це карта позитивних змін, як і ті, про які йшлося вище. Оскільки карта таки перевернута, то зміни відбудуться, але із ними доведеться трішки зачекати.

Таро, лютий, для блогів
instagram.com/arwenutulien

БЕРЕЗЕНЬ 2019 РОКУ

У розкладі з’являється карта Колісниця, яка застерігатиме від проблем у парі. На карті зображений візник, а він, згідно з трактуванням, — яскравий індивідуаліст. Тому у березні 2019 року варто сконцентрувати свою увагу у стосунках на тому, щоб уникнути "перетягування ковдри" у парі. Кожний із вас прагнутиме утримати другого у віжках і найголовніше, щоб така "колісниця" не перетворилася у віз із байки про лебедя, щуку і рака.

Якщо ви вирішите все знищити у лютому 2019 року, то логічним продовженням буде карта нужди, карта п’ятірки пентаклів, яка у тарологів заслужила недобру славу бідності. Так що не виключені важкі часи, брак матеріальних ресурсів.

Потрібно буде економити. Традиційне трактування цієї карти — "все вирішиться за п’ять тижнів", тому це потрібно пам’ятати, щоб не втратити голову.

"По вірі вашій буде вам дано": якби дивно це не звучало, але деякі карти можна пояснювати собі цитатами із Біблії. Це не дивно, бо карти Таро з’явилися у епоху Середньовіччя, а деякі із них названі біблійними чеснотами.

Кар’єра у березні 2019 року ознаменується картою Зірка. Це карта очікування, яка прогнозує нагороди, тому дуже важливо буде вірити у власний успіх.  

Таро, березень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

КВІТЕНЬ 2019 РОКУ

Якщо у квітні 2019 року ваш партнер різко захоче домінувати над вами, не дивуйтеся, адже у таропрогнозі на цей місяць з’явилася карта Імператора. Йдеться про дуже владного, сильного домінантна. Така карта не свідчить про ніжні стосунки, тож якщо вам захочеться спробувати БДСМ-ігри, то квітень — просто чудовий час для цього із погляду Таро.

Щодо кар’єри, то карта Десятка Кубків, яка з’явилася у нашому таропрогнозі, свідчить про нагороду за працю, отримання стабільності, вихід на високий рівень життя. Це карта успіху, але не обов’язково матеріального. Загалом вона свідчить про захищеність у житті та оптимістично налаштовує нас на майбутнє.

Таро, квітень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

У сфері фінансів слід очікувати зростання, яке пропонує карта під назвою Четвірка Жезлів. Йдеться про позитивне розв'язання питань, отримання гонорарів та прибутків.

ТРАВЕНЬ 2019 РОКУ

Карта під назвою Сила схарактеризує травень 2019 року. У класичній колоді на цій карті зображена юна діва, яка приборкує лева. Тому має два трактування: по-перше, для гармонії у стосунках пам’ятайте про важливість статевого потягу одне для одного, а, по-друге, не забувайте вивільняти свої тваринні інстинкти, але й пам’ятайте про духовність.

Щодо кар’єри, то наші внутрішні метання можуть вилізти на поверхню. Про це свідчить карта перевернутої Колісниці, про яку уже йшлося вище. Але слід бути обережними і пам’ятати, що ваші плани можуть знищитися, якщо ви не будете контролювати ситуацію. Якщо говорити метафорично, то "герой-переможець може вивалитися із тріумфальної колісниці". Не втрачайте голови, ось що говорить ця карта.

Слід бути обережними і пам’ятати, що ваші плани можуть знищитися, якщо ви не будете контролювати ситуацію

Якщо говорити про фінанси у травні 2019 року, то тут маємо карту Дурня, яка не просто випала, а майже вистрибнула із моєї колоди. Ця карта радить не бути незрілими і наївними у питаннях, які пов’язані з коштами. Бо, мовляв, успіхи попередніх місяців можна легко втратити. Також варто добре мізкувати під час вкладення грошей у якусь справу. Варто прислухатися до порад друзів щодо фінансів.

Таро, травень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

ЧЕРВЕНЬ 2019 РОКУ

Червень 2019 року у сфері стосунків і кохання схарактеризує карта Жриці, щоправда, перевернута. Чим особлива ця карта? Вона свідчить про те, що слід зрозуміти другу половинку, щоб уникнути проблем. Чоловікам варто прийняти такі риси, як ніжність і м'якість, а жінкам — спробувати налагодити стосунки із іншими представницями прекрасної статі, щоб збільшити мудрість. Також ця карта закликає користуватися інтуїцією у стосунках.

У сфері кар’єри маємо досить позитивну карту Дев’ятку Кубків, яка символізує успіх, подальший розвиток, добробут, наявність конкурентних переваг. Загалом це карта свята, яке чекатиме на вас у 2019.

А ось щодо фінансів, то маємо Пажа Кубків. Ця карта свідчить про певну наївність у фінансових питаннях, надмірну довірливість і неточність в управлінні власним капіталом. Тому варто скористатися юридичною підтримкою бізнесу для того, щоб не мати проблем із певними правилами і тонкощами.

Таро, червень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

ЛИПЕНЬ 2019 РОКУ

Липень 2019 року можна описати за допомогою карти Таро під назвою дев’ятка пентаклів. Її основний лейтмотив — задоволення. Ризик цієї карти-прогнозу полягає у тому, що ви можете стати настільки самодостатніми, що не захочете стосунків, бо у вас буде комфортна самотність. Який шлях кращий — обирати лише вам.

Таро, липень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

Про кар’єру у липні 2019 року розповість карта Сімка жезлів. Йдеться про хороший час для розвитку індивідуальних проектів або там, де працює невелика кількість людей, які все вирішують власними силами. Щоправда, такі маленькі проекти доведеться добряче захищати.

Про фінанси у липні 2019 року гарно розповість карта Шістка Кубків. Вона свідчить про відновлення добробуту після періоду нестабільності. Йдеться про невеликий прибуток.

СЕРПЕНЬ 2019 РОКУ

У сфері кохання серпень ознаменується картою перемоги, відомою як Шістка Жезлів. Ця карта свідчить про те, що пара вийшла із важкого періоду переможцями, а їхній союз — життєздатний.

Таро, травень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

Якщо говорити про кар’єру, то тут маємо картку перевернутого Короля Пентаклів, що радить у серпні остерігатися небезпечних конкурентів, які можуть використовувати проти вас брудні технології.

А ось фінанси у серпні 2019 року сядуть на "голодну дієту". Про це говорить карта Вісімки Мечів. Також вона розповідає про можливі фінансові втрати, а їхньою причиною можуть виявитися власна непослідовність, розбіжність власних дій і вплив людей, що вас оточують.

ВЕРЕСЕНЬ 2019 РОКУ

Королева мечів, карта, що випала на вересень 2019 року, свідчить більше про розрив стосунків і розлуку, але не говорить, що це станеться завтра. У вас ще буде шанс врятувати стосунки, якщо вчасно помітите холодність. Ця карта свідчить про те, що тріщина у стосунках — досить серйозна і над ними потрібно посилено працювати.

А ось у сфері кар’єри маємо карту Сили, яка уже нам траплялася під час розкладів, щоправда, нині вона перевернута. Трактування говорить нам про слабкість, безсилля, залежність від ситуації. Тому потрібно буде долати труднощі цього місяця.

Якщо говорити про фінанси, то йдеться про втрату ілюзій, а невеликі обмани із грішми розкриються раніше, ніж нанесуть комусь шкоду. Також цю карту (Місяць) можна трактувати як покращення ситуації неясності, нестабільності або брехні.

Таро, вересень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ

У жовтні 2019 року ви можете відчути себе "пришпиленим" у прямому сенсі цього слова, адже маємо карту Повішеного, яка свідчить про застій у стосунках і певне небажання партнерів розвиватися. Любовна ситуація сприйматиметься, мов замкнуте коло.

Таро, жовтень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

Кар’єра ознаменується картою під назвою туз мечів, щоправда, у перевернутій позиції. Ця карта говорить про те, що ви розпочали якусь справу раніше, ніж потрібно було, а тому потім доведеться усе перероблювати. Ваша робота може виявитися марною.

У сфері фінансів маємо ту ж карту, що і в любовних питаннях. Таке трапляється із картами Таро, це свідчить про те, що потрібно звернути особливу увагу на ці сфери життя, аби змінити ситуацію на краще.

ЛИСТОПАД 2019 РОКУ

Цей місяць можна схарактеризувати важкою картою із набору — йдеться про вісім жезлів. У вас може з’явитися відчуття, що ви йдете із зав’язаними очима вузькою доріжкою, обабіч якої є тисячі мечів. Не варто піддаватися цим гнітючим відчуттям. Листопад чи не найгірший і найтемніший місяць перед зимовим сонцестоянням, тому не дивно, що у любовних стосунках можуть виникнути такі почуття.

З погляду карт Таро кар’єра цього місяця проілюстрована картою Правосуддя. Ця карта з’являється, коли не виключені суди, юридичні проблеми чи у роботі просто бракує балансу. Тому ретельно перевіряйте свої документи й звітність наприкінці року.

Таро, листопад, для блогів
instagram.com/arwenutulien

А ось наступна карта розкладу — перевернута двійка жезлів каже нам, що на ваші фінанси добряче впливатимуть люди довкола, які можуть поширювати брехню про вас. Тому у питаннях фінансів важливо побачити брехню, яка вас оточує, щоб покращити фінансове становище.

ГРУДЕНЬ 2019 РОКУ

Щодо любовних питань маємо карту Смерті, про яку вже йшлося вище. Не варто боятися, або час розірвати ці стосунки, або потрібні радикальні зміни для їхньої трансформації. Закінчується рік і нещирі, недорослі, незрілі стосунки мають закінчитися. Але, звісно, рішення про це, залежить тільки від вас.

А ось про кар’єру нам більше скаже карта під назвою християнської чесноти Помірності. Ця карта свідчить про те, що наприкінці року вам вдасться знайти баланс і ви припините розмінюватися на манівці й знайдете саме те, що вам потрібно.

Карта Королева Кубків розповість про те, що кінець 2019 року у сфері фінансів буде спокійним. Ви нарешті почуватиметеся затишно і комфортно, а ситуації із грошима вирішуватиме дуже гнучко.

Таро, грудень, для блогів
instagram.com/arwenutulien

Ось таким буде рік із позиції карт Таро. Вони не обіцяють ні принців на білому коні, ні принцес, а тільки зображають наше життя із його хитросплетіннями долі, які нагадують гойдалку. Як прожити прийдешній рік - залежить тільки від вас, сподіваюся, що цей прогноз допоможе вам у цьому.

Про розклади щодо конкретного місяця року, читайте у наступних блогах на цю тему.

Залиште свій коментар

Вибір редакції