Таропрогноз на 23-29 березня: що карти нам віщують

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таро — це стародавня система знань, якою можуть скористатися сучасники у кризові часи

Таро — це карткова колода з чітко вираженою структурою. Карти Таро з'явилися близько 1430 року в Італії. Спочатку вони використовувалися для салонних ігор, проте пізніше додалися езотеричні та символічні трактування. Сучасний бум на карти Таро охопив планету у 70-х роках ХХ століття і триває до сьогодні.

Я не втомлююся повторювати, що Таро не показує майбутнього. Щодня ми робимо сотні та тисячі виборів, а тому спрогнозувати наше майбутнє неможливо. Можливо лише знайти точки на нашому життєвому шляху, які необхідно пройти, щоб гармонійно далі розвиватися. Для цього і служать Таро — щоб дати вам підказку, як діяти далі, а ви зможете після цього проаналізувати свої вчинки та створити своєрідний план дій на майбутнє.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ

Новий тиждень у сфері любові та кохання ілюструє карта "Маг". Це досить сильна карта Таро. Якщо ви хочете нових стосунків або нового витка приязні у старих стосунках, то визнайте, що все залежить від вашої сили волі та бажань. Створюйте фундамент для любові, тому протягом цього місяця спробуйте брати ініціативу на себе. Критичні моменти у стосунках аналізуйте у якості виклику, який потрібно вирішити тут і зараз. Станьте активним чи активною, аж поки не досягнете певного результату.

Не бійтеся проявляти ініціативу. Зробіть крок, на який ніколи не наважувалися. З цього може вийти більше, ніж ви очікуєте. Коли ви зробите дію першими, то вміло розберетесь з тим, що здається проблемною ситуацією у стосунках.

Пам’ятайте про те, що кожна людина володіє певним любовним талантом. Настав час його проявити. Легко і вміло самі створюйте своє кохання та любов.

ПРОГНОЗ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Наступні сім днів вміло схарактеризує карта Таро під назвою "Десятка жезлів". Вона говорить про тяжкі часи та про те, що ви себе перевантажуєте. Зараз ви можете зіштовхнутися з великими випробуваннями. Не зупиняйтеся на своєму шляху. Просто докладіть зусиль і пройдіть цей складний шлях.

Помізкуйте над тим, чому ви вважаєте, що цей складний шлях маєте пройти самостійно. Шукайте підтримки та опори.

Через те, що ви себе перевантажуєте, можете втратити свою першочергову ціль у роботі та кар’єрі. Не варто так робити. Спробуйте протягом прийдешнього тижня з’ясувати, чому ви опинилися у такій ситуація і як її виправити на краще. А щоб прогнати важкі думки з голови, влаштуйте домашнє тренування перед роботою, можливо, це будуть силові вправи або легка медитація та йога.

Пройдіть цей нелегкий період з високо піднятою головою, навіть, якщо вас обмежують борги, проблеми та обов’язки, не втрачайте вашу мету з поля зору.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

23-29 березня чітко можна описати за допомогою карти Таро, яка називається "Трійка пентаклів". Ця карта говорить про невеликий прогрес у сфері фінансів. Тому, для того, щоб рухатися вперед, ви маєте з’ясувати, що не дає вам рухатися далі. Переведіть вашу поведінку на більш зрілий рівень. Якщо ви будете вміло рухатися, то витримаєте цей екзамен долі.

Не ходіть колами. Сприйміть цю кризу як перевірку ваших можливостей, завдяки чому ви станете мудрішими та сильнішими. Доведіть собі та іншим, що наважились подолати перепони, перед якими довго зупинялися. Використовуйте ваші можливості.

Замисліться над тим, яким чином ви можете використовувати свої можливості. В якій сфері вам потрібно довести свою кваліфікацію, щоб отримати значний фінансовий результат, наскільки далеко ви зайшли. Перед тим, як танцювати на канаті, спочатку навчіться на ньому ходити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції