Таропрогноз на 30 березня-5 квітня: що карти нам віщують

Таропрогноз на 30 березня-5 квітня: що карти нам віщують

ТСН.ua

Таро — це лише порадник, але іноді до їх настанов варто прислухатися.

У складні часи людей найбільше цікавить їх майбутнє. Долю можна порівняти з книгою, де сторінки трішки припорошені піском. Щоб дізнатися, що нас чекає далі, потрібно струсити цей пісок і зробити перший крок назустріч новим життєвим урокам. А щоб наважитися на нього, можна прислухатися до порад карт Таро.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ

Наступні сім днів, які завершують перший тиждень березня та розпочинають квітень, можна схарактеризувати картою Таро, яка називається "П’ятірка кубків". Масть кубків у Таро відповідає за почуття, кохання та дружбу. На цій карті зображено п’ять кубків, що, власне і дало їй назву. Три з них впали, любовне почуття з них випарувалося, проте два ще залишилися стояти на землі. Приблизно так ми будемо почуватися протягом цього тижня: ми будемо у скорботі за нашими стосунками, які не склалися і 10 років тому, і три роки тому і кілька місяців напередодні.

А, можливо, сумуватиме за тим, що наші нинішні стосунки склалися не так добре, як би нам хотілося. Цей тиждень — час для ретроспективи, яка має допомогти вам налагодити те, що є, зробив уроки з попередніх дій у любовних перипетіях.

Не приховуйте свою печаль, але і не впадайте у відчай. З часом біль зникне і перед вами відкриються нові горизонти. Не втікайте від своїх почуттів, проаналізуйте їх і з часом у вас залишиться тільки світла меланхолія. Проте не проявляйте ініціативу, поки у вас важко на душі. Щоправда, відпустіть те, що вже не можна врятувати.

Помізкуйте над тим, який біль з минулого владарює над вами. Залікуйте ці рани та зверніть увагу на людей, які зараз поруч з вами та підтримують у цей нелегкий час. Пам’ятайте, що для того, щоб пережити минулі стосунки, людям потрібно виплакати очі, аби потім подивитися на світ цілком іншими.

ПРОГНОЗ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Прийдешні сім днів у сфері роботи та кар’єри можна проілюструвати за допомогою карти Таро під назвою "Сімка жезлів". Ця карта говорить про відстоювання своїх прав. Починається складний період, а тому не дозволяйте іншим людям сумніватися у своїй позиції на роботі. Не виключено, що вам доведеться зіткнутися з заздрістю та в’їдливими нападками з боку колег. Не опускайте руки, якщо будете захищатися, то зможете поставити їх на місце.

Не виключено, що вам доведеться зіткнутися з заздрістю та в’їдливими нападками з боку колег

Сприймайте вашу кар’єру зараз як поле бою, де виживе лише найсильніший. Мужньо захищайте себе і рішучо відбивайтесь від зауважень про вашу роботу. Не дозволяйте собі та іншим сумніватися у вашій позиції. Якщо бардак на роботі заважає вам продумати стратегію подальших дій, спробуйте ненадовго перемкнутись на щось інше, приміром, зверніть увагу на курси, які підвищать вашу кваліфікацію. Замисліться над тим, якими ресурсами ви володієте, проведіть ревізую, щоб краще їх використовувати.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

Протягом наступних семи днів у фінансах пануватиме енергія карти Таро, яка називається "Королева пентаклів". Тому, у кризовій ситуації, яка склалася, шукайте поради мудрої та розсудливої жінки. Будьте обережними та прислухайтеся до її настанов.

Протягом цього тижня добряче помізкуйте над плануванням, подумайте, куди потрібно докласти ваших зусиль. Проявіть надійність, постійність та вірність, щоб ваші партнери по бізнесу та клієнти змогли оцінити вашу гідність.

Шукайте практичних партнерів, на яких можна покластися, щоб отримати значний прибуток. Не вірте мрійникам, порожній балаканині та не ганяйтеся за ілюзіями.

Сконцентруйтеся на чомусь практичному. А якщо ви дуже непокоїтеся через фінанси, то приведіть до ладу ваші речі або вирушайте на довгу безлюдну прогулянку, щоб провітрити розум і отримати свіжі ідеї.

Оберігайте те, що належить вам.

Читайте незабаром таропрогноз на квітень.