Весняний детокс: як очистити розум

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наш розум, як і тіло, страждає від отруєнь, тому навесні дуже важливо очищати і думки. 

Весняний детокс – це не лише очищення тіла. Наше тіло нерозривно пов'язане із думками, а позитивний психічний і духовний стан добре впливають на наш організм. Тому правильно харчуючись та виводячи шлаки і токсини із організму, не слід забувати про порятунок від духовної інтоксикації розуму, який страждає від негативу.

До ментальних (духовних) токсинів належать стрес, гнів, страх та негативний спосіб мислення. Приміром, стрес "зношує" нас, робить більш схильними до хвороб і залишає у пригніченому стані. Це може серйозно позначитися на функціонуванні мозку і здатності зосереджуватися.

А нестриманість, швидка зміна настрою і часті спалахи гніву не лише додають сліз у нашому житті, але й свідчать про те, що запальний характер краще "пригасити". Бо гнів, який накопичується, у майбутньому може вдарити по здоров'ю.

Додає душевних мук і страх перед проблемами чи відповідальністю. Щоб позбавитися від цього ментального токсину, слід знати свої страхи в обличчя і бути готовим протистояти їм.

Дослідження довели, що люди, які переважно думають про погане, більше страждають від вірусних захворювань і мають слабший імунітет.

Виникає запитання "А як же досягти чистоти розуму?". Існує низка неважких засобів і технік, які можна легко застосовувати у своєму житті, щоб позбавитися від ментальних токсинів.

1. Перша порада – банальна – міцний сон. Сон життєво необхідний для душевного здоров'я, оскільки вві сні мозок може хоч трішки "вимкнутися", перезавантажитися, видалити непотрібну інформацію і "завантажити" важливу. Крім того, уві сні мозок опрацьовує наші емоції. Він "програє" ймовірні сценарії розвитку подій і підсвідомі думки та намагається їх транслювати у свідомість. Тому так важливо відпочивати на широкому ліжку, у затишному місці і лягати спати раніше.

2. Чистоти додасть розуму медитація. Вона допоможе вам розслабитися і навчить мозок концентруватися на тому, що важливо. Для початку спробуйте спостерігати за тим, що відбувається як сторонній, не втягуючи себе у процес. Це допоможе вам не так бурхливо реагувати на події і різноманітні ситуації в житті. Існує безліч видів медитації і технік їх виконання, які легко знайти в Інтернеті чи у відповідній літературі. Просто кожного дня знаходьте час для медитації заради очищення власного розуму і насолоджуйтеся цим моментом. Доповнити вправи з медитації можна повільною музикою або ароматами екзотичних пахощів чи ефірних олій, які повільно нагріваються в аромалампі.

3. Важливим для очищення розуму під час весняного детоксу є зміна способу мислення. Одна із життєвих мудростей говорить: якщо неможливо змінити обставини, слід змінити своє ставлення до них. Але, на жаль, люди схильні до того, щоб думати про погане, часто прокручувати негативні сценарії розвитку подій в голові, жаліти себе тощо. Таким чином утворюється порочне коло – ви забуваєте про позитив у вашому житті. Тому спробуйте зосередитися на чомусь позитивному – на прекрасному заході сонця чи на любові вашої родини і друзів. Хваліть себе щодня, радійте маленьким дрібницям і смійтеся для того, щоб повною мірою відчути позитивні емоції.

4. Останній крок очищення розуму – внутрішнє умиротворення. Для цього слід відволіктися від щоденних життєвих стресів. "Підживіть" свій дух, зробіть щось спокійне, не пов'язане з буденним хаосом. Наприклад, посидіть декілька хвилин у тиші, послухайте спокійну музику, прогуляйтеся на свіжому повітрі, сходіть на розслаблювальний масаж. Оберіть те заняття, яке відповідає вашим смакам і настрою.

Гарного вам весняного очищення!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і стежте за оновленнями розділу! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції