Відьомська "драбина", еротичний масаж і сонячний хліб: як відсвяткувати Купала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо ви хочете цікаво провести сьогоднішню ніч — забудьте про стандартні стрибки через багаття та пошуки папороті.

Якщо зробити запит у пошуковик стосовно святкування Купала, він видасть чимало текстів про те, що саме у цю ніч можна робити, а чого ні. Пошуки цілющого зілля, купання у річках — усі ці поради повторюються з року в рік. Тому у цьому блозі я розповім про небанальні варіанти святкування Купала та про те, чому цікавість до цього свята досі жива.

Погляд в історію

Яким би сучасним не було життя, якими б найновішими гаджетами ми не користувалися, свідомість людини на певний відсоток досі схильна до міфологічних поглядів. Тому, всупереч шаленому ритму сучасного життя, ми прагнемо повертатися до природи, первісних ритуалів та народних звичаїв.

Люди часто звуть це свято Івана Купала, але це неправильно. Адже у цьому випадку поєднуються дві події —  християнське свято Різдво пророка Івана Хрестителя і язичницьке — Купала (Купайла).

Купала — дуже популярне свято для слов’ян та інших європейських народів. Традиційно його прив’язують до дня літнього сонцестояння, однак в Україні після введення григоріанського календаря святкування змістилося, і тепер в ніч проти 7 липня люди вдаються до різноманітних магічних ритуалів, у яких обов’язково присутні сили води та вогню.

Я не закликатиму вас шукати папороть, стрибати через багаття, вмиватися цілющою ранковою росою, плести вінки й пускати їх за водою у пошуках нареченого. Замість усього цього давайте спробуємо вдатися до езотеричних способів святкування.

Чому ж не використовувати більш звичні ритуали — запитаєте ви. Відповідь проста: якщо щороку робити одне й те саме, все приїдається і втрачає свою магічну силу. Навіть різдвяну ялинку ми, начебто, і прикрашаємо бабусиними іграшками, але вносимо у це свято нові, більш сучасні елементи (нагадаю, що ялинка — теж язичницький атрибут, але детальніше про неї поговоримо взимку).

Тому звернімо увагу на три ритуали, які вам неодмінно сподобаються.

Створіть для цієї особливої події спеціальну ефірну олію. Для цього змішайте по 8 крапель олій ромашки і апельсину та по 4 краплі герані й кедру. Зберігайте суміш в окремій пляшці із тугою кришечкою. Додавайте її до аромалампи, щоб уся ваша оселя наповнилася ароматами свята, адже запахи, що використовуються у суміші, дуже вогняні та сонячні.

Якщо щороку робити одне й те саме, все приїдається і втрачає свою магічну силу, тому використовуйте нові ритуали

Також суміш можна використати для того, щоб натерти свічки золотого і жовтого відтінків, які жителям міста у цю містичну ніч можуть замінити багаття. Оскільки нині маємо період місяця, що зменшується, на полум’ї такої свічки бажань загадувати не варто. Але можна влаштувати медитацію і подумати, що заважає вашому розвитку і чого ви хотіли би позбутися. Уявляйте, що ваші проблеми згоряють так само, як і ця свічка.

А ще ця суміш підійде для еротичного масажу перед пристрасним сексом. Але враховуйте індивідуальну чутливість до кожного із компонентів, щоб не зіпсувати особливу ніч нападом алергії. Якщо чиста олія для вас занадто сильна чи пікантна, її можна розбавити звичайною масажною або олією виноградних кісточок.

Спечіть сонячний і літній хліб. Для цього скористайтеся вашим улюбленим рецептом хліба із дріжджами. Але додайте до нього третину чашки свіжого булгура, кілька подрібнених гілочок петрушки й м’яти, кілька зубчиків часнику та цедру одного лимона. Прикрасьте такий хліб гілочками петрушки, м’яти і половинками помідорів черрі.

І трішки магії — сплетіть відьомську "драбину" — так називається один з інструментів відьом, що виготовляються і використовуються для різноманітних функцій. Наприклад, для приваблення любові, стабілізування ситуації, гармонізації простору, приваблення удачі тощо.

Відьомська "драбина" — це звичайні мотузки, переплетені між собою із намистинками, вузлами, усілякими амулетами, пір’ям, монетками, камінцями тощо. Просто виберіть символи, що будуть важливими саме для вас. Наприклад, для любові беруть червону нитку, для здоров’я — зелену, для спокійного сну дітей — синю. Найпопулярніша кількість вузлів на відьомській "драбині" - сім.  

Гарної й небанальної вам купальської ночі!

Приєднуйтеся також до групи ТСН.Блоги на facebook та слідкуйте за оновленнями у розділі! 

Залиште свій коментар

Вибір редакції